Film

Osobennosti natsionalnoy okhoty

1995 1 godz. 33 min.
7,3 1 209
ocen
7,3 10 1 1209
816
chce zobaczyć
{"id":"175384","linkUrl":"/film/Osobliwo%C5%9Bci+narodowego+polowania-1995-175384","alt":"Osobliwości narodowego polowania","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/53/84/175384/7244328.2.jpg"}
Młody pisarz z Finalandii przybywa do Rosji by poznać obyczaje rosyjskich polowań. Podczas wyprawy dzieje się bardzo... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Młody pisarz z Finalandii przybywa do Rosji by poznać obyczaje rosyjskich polowań. Podczas wyprawy dzieje się bardzo dużo rzeczy jednak żadne z nich nie mają nic wspólnego z polowaniem.

studio
Lenfilm Studio / Roskomkino
inne tytuły
Osobennosti natsionalnoj okhoty v osennij period
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo dobry film !

  felomon

  Uważam, że ta komedia Rosjanom jak najbardziej sie udała. Satyra na swoje własne zachowania i skłonności (jakże bliskie także nam- Polakom :D). Niektóre momenty osiągają granice absurdu, stając się przez to niesamowicie śmiesznymi (jak akcja z krową w bombowcu ;)). Jak najbardziej polecam !

 • no kiedy oni mi zaakceptują te moje proopozycje??:)

  PeePee ocenił(a) film na 10 

  człowiek się stara,zbieraz informacjie i czekać musi.....a film jest wypas:)

 • to byla komedia?

  faustmann ocenił(a) film na

  Nastawilem sie na mega wypas komedie, gdzie bede lezal i kwiczal. W zadnym momencie sie nie zasmialem. Moje najwieksze rozczarowanie tego roku. Zwykle filmy dobrze oceniane przez filmweb sa ok, a tu klops. Nie ogladajcie, szkoda zycia.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.