PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643176}

Osobliwy dom Pani Peregrine

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children
7,0 100 727
ocen
7,0 10 1 100727
5,8 13
ocen krytyków
Osobliwy dom Pani Peregrine
powrót do forum filmu Osobliwy dom Pani Peregrine

jestem ogromną fanką Burtona i z uporem maniaka śledzę jego najnowsze produkcje. Książka stworzona pod niego moim zdaniem. I teraz tak przez przypadek trafiając na film odkryłam książkę i postanowiłam przeczytać. Jestem w połowie klimat książki genialny i nie rozumiem jak można uważać że to książka dla nastolatków. Jest to moim skromnym zdaniem opowieść o uciekaniu od rzeczywistości jaką jest strata rodziny. Dziadek sam sobie stwarza eden w tych ciężkich czasach jakim jest wojna . Wnuk dokładnie tak samo radzi sobie ze śmiercią jak on - ucieka w utopie. Dla mnie książka bardzo psychologiczna do której trzeba dojrzeć . Dokładnie tak samo było z Labiryntem Fauna. Oglądając jako nastolatka była to dla mnie powieść fantastyczna, po latach wróciłam do filmu i było zupełnie inne odczucie. Obydwie powieści są bardzo podobne - pokazują co potrafi zrobić umysł dziecka w trudnym dla niego okresie. Nie mogę doczekać się ekranizacji, Barton mnie nigdy nie zawiódł!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones