PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780203}

Ostateczna rozgrywka

Final Score
5,5 2 873
oceny
5,5 10 1 2873
Ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Ostateczna rozgrywka

Jesli to spoiler to przepraszam. Gniot jakich mało, przy okazji do 60 minuty filmu nawet dawalem rade, potem nawet podwojna dawka vodki nie łatała kretynizmów, jakie tam wystepowaly co 2 minuty.

ocenił(a) film na 4
blazej_2

Rodowite angielki (że tak powiem czystej krwi), delikatnie mówiąc nie są ładne. Ładne są te, które mają rodzica/dziadka spoza wyspy.

ocenił(a) film na 4
Klakierus

Ty widziałeś piękne rodowite Brytyjki jak świnia niebo.

ocenił(a) film na 4
berni_

Jesteś trolem czy przedstawiłeś swoją własną sytuację. Ja od ponad 10 lat mieszkam w UK, i stwierdziłem fakt.

ocenił(a) film na 4
Klakierus

Ja w Szkocji od ponad sześciu. I stwierdzam (fakt), że Brytyjki są ładniejsze od Polek. Coś jeszcze?

ocenił(a) film na 4
berni_

To chyba masz zeza, najładniejsze są dziewczyny z Polski i Ukrainy. Nie przeczę że ładne są angielki, ale jak porozmawiasz z taką o rodzinie, to zwykle okazuje się że ojciec, dziadek czy pradziadek nie był anglikiem.
Może wyjedź ze swojej dziury, bo współczuje Ci skoro tam najładniejsze są rdzenne brytyjki.
PS. Mieszkam koło Manchesteru.

ocenił(a) film na 6
blazej_2

co nie zmienia faktu , że najpiekniejszaw tym filmie była Tatiana (Rumunka)

ocenił(a) film na 7
blazej_2

Hmmm... Ocenianie wyglądu ludzi, gdy pewnie samemu się nie jest urodziwym. Ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones