Conspiracy

1 godz. 36 min.
7,4 12 878
ocen
7,4 10 12878
6 689
chce zobaczyć
{"rate":6.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":94717,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Conspiracy-2001-94717/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ostateczne rozwiązanie
 • Oliwieta ocenił(a) ten film na: 8

  myślałam, że w czasie tej "debaty" pizzę im dowiozą na stół, tak lekko, tak łatwo, czasem z humorem przyszło im dyskutować na temat ogromnej tragedii, która do dziś budzi przerażenie... jak można być aż taką bestią...

 • Oliwieta Smutne jest to, ze kazdy placze nad Zydami, choc nie zginelo ich najwiecej podczas II wojny swiatowej, Polakow zginelo 6mln, niewinnych Rosjan kilka razy wiecej.

 • Oliwieta ocenił(a) ten film na: 8

  Pawlovsky Każdy płacze nie tyle nad Żydami, ile nad każdym jednym niewinnym istnieniem, które wtedy zgasło. Nie cierpię rozgraniczać: zginęli Polacy, zginęli Żydzi... Ludzie zginęli, po prostu.

 • robokopo ocenił(a) ten film na: 1

  Oliwieta Wzruszające! "Nad każdym jednym niewinnym istnieniem"... Jakoś nie widzę tylu filmów o polskiej martyrologii. Jest tylko o żydostwie. Cel jest jasny: zrobić z nich święte nietykalne krowy, których geszeftom i próbom przechwycenia władzy na świecie nie wolno się przyglądać. No i oczywiście holocaust to doskonała zasłona dymna dla żydowskich zbrodni. Holocaust gojów w ZSRR - 66 milionów ofiar - został teoretycznie podbudowany, sfinansowany i zrealizowany przez Żydów.

 • Oliwieta ocenił(a) ten film na: 8

  robokopo ...kończę polemikę, bo licytowanie kto lepszy: Żyd, Polak czy ktoś jeszcze inny - mnie nie kręci

 • robokopo ocenił(a) ten film na: 1

  Oliwieta Ciebie nie kręci, ale Żydów kręci. Są na ziemi tylko dwie nacje, które stworzyły pojęcie nadczłowieka: Niemcy i Żydzi. Konflikt między Niemcami a Żydami wynikał z tego faktu; po prostu nie było miejsca dla dwóch rodzajów nadczłowieka.

 • robokopo Jak użytkownikowi robokopo umrze ktoś bliski, to pewnie kupi argument, że przecież innym też umierają i się nie przejmie.
  Co więcej: jeżeli jeden Żyd uzna, że Żydzi są lepsi, to automatycznie wszyscy Żydzi są tego samego zdania i należy się na nich wszystkich obrazić.

 • robokopo ocenił(a) ten film na: 1

  Ansz3 Co? Jeden Żyd uzna? U nich uznawanie się za nadludzi to NORMALKA. Ten, który się z tego wyłamuje, jest od razu wyklinany i traktowany gorzej od najzagorzalszego antysemity goja. Dlaczego? Już oni wiedzą dlaczego... Taki Żyd odszczepieniec mógłby za dużo zdradzić, co do uszu gojów trafić nie może...

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

  robokopo Nie nadludzi tylko naród wybrany

 • robokopo ocenił(a) ten film na: 1

  No to trafili na drugich takich, którzy o sobie mówili to samo...

 • witek6 ocenił(a) ten film na: 7

  robokopo Widzę tutaj niezły pokaz antysemityzmu. Przepraszam, ale to w przypadku Żydów zaplanowano masowy mord znany jako Holocaust. To oni mieli być wszyscy fizycznie unicestwieni. Nikt nie umniejsza cierpienia innych, ale to Żydzi ginęli w zaplanowanym procesie zabijania, anihilacji całego narodu.

 • robokopo ocenił(a) ten film na: 1

  witek6 "Nikt nie umniejsza, ALE..." Dla mnie nie ma żadnego "ale". Widzę, co widzę. To jest propaganda, zmasowana propaganda, bezczelna propaganda, która ma swój konkretny cel: zrobienie z żydostwa świętych krów tzw. postępowego świata.

 • robokopo Żydy to ino kradno i osukujo. Robić nie hco ino hodzo i scekajo. Bes zyduf to so ino problemy. Marsałek Rydz-Śmigły to boł łysy , bo zydy go wrzuntkiem oblały. Taka prawda !
  We wujne to une zydy do Polakuf strzelały i dużo zabiły. Tera zyduf je duzo Janda Wojewucki , Stur , Owsik to so zydy i wiela inszyh.

 • michla26 ocenił(a) ten film na: 9

  Pawlovsky Boże co za głupota!!! Wśród tych 6 milionów Polaków było właśnie koło 3 mnln Żydów ynteligencie.

 • michla26 Boże co za głupota!!! To w końcu Polacy czy Żydzi, a może to jest zależne od tego co w danej chwili jest opłacalne. Jeżeli to byli tylko Żydzi to jakim prawem jest podnoszony argument, ze jakaś część społeczeństwa chciała ich wysłać na Madagaskar w końcu jako nie obywateli kraju na terenie którego przebywali wspomniany kraj ma prawo deportowac kogo sobie nie życzy na swoim terytorium. No ale w takich wypadkach to byli Polacy i nie wolno było tego robic, ale do kręcenia interesu przez ich braci którzy notabene się na nich wypieli ba nawet mieli pewien udział w ich eksterminacji to nagle stali się tylko Żydami. Zatem kto tu zablyszczal inteligencja.

 • michla26 ocenił(a) ten film na: 9

  kubekjacobo Kiedy prawaczku to ciebie dotrze, że kwestia narodowości i tożsamości nigdy nie była i nie jest oczywista. I co ma do tego zachowanie ludzi, którzy zwracali się przeciw swoim będąc choćby Kapo.
  Na terenach dzisiejszej polski żydzi byli od wieków. Mieli swoje odrębności- język, kulturę, religię, interesy. Ale siłą rzeczy posługiwali się też językiem polskim, robili tu interesy czasem powstawały rodziny mieszane. Nie da się przeprowadzić twardej granicy pomiędzy polakiem a żydem w sytuacji kiedy taki żyd i jego przodkowie mieszkają tu od pokoleń. Chodzą do polskich szkół, znają naszą historię, tradycję uwarunkowania gospodarcze,prawo. Tu się urodzili, mimo, że mają odrębną kulturę czy religię.
  Polskie miasta powstawały na prawie niemieckim. To według Ciebie one są polskie czy niemieckie?
  Na polskie prawo ( jak i na inne porządki prawne) wpływało praw rzymskie, a potem też niemieckie, francuskie, rosyjskie? To czyje jest to prawo? itd itp
  Otrząśnij się z tego bogoojczyźnianego bełkotu, bo to bajki dla ubogich na umyśle. Albo wybierz się to jakiegokolwiek polskie muzeum. A potem zastanawiaj się czy dzieła Bocciarellego, Canaleto, Pleschera czy Kamsezra są polskie czy nie.

 • michla26 Wiesz co napisałeś. Twierdzisz ze sprawa narodowości i tożsamość nie jest oczywista to jakim prawem się czepiasz, że w tych 6 milionach było 3 miliony Żydów skoro to nie jest jasne to ma prawo napisać o 6 mln wymordowanych Polakach i według twojej teorii nie popełnia żadnego błędu. Lewaczku dalej kuleje twoja logika zatem jak coś chcesz argumentowac to pomyśl nad właściwym doborem argumentow czy to jednak przerasta twoja inteligencję, gdyz cała reszta wywodu to coś w stylu piernik, wiatrak.

 • michla26 ocenił(a) ten film na: 9

  kubekjacobo Podczas II WŚ zginęło ok 6 mln obywateli polskich. Z czego 2,5-3 mln to ludzie pochodzenia żydowskiego, albo za takich uznani przez Niemców. Ale dla prawaczka to rocket- science jak widać. Spójrz na swoje pierwsze zdanie i wróć do mojego posta jeszcze raz. Wtedy może w Twój mały móżdżek ogarnie, że polskość czy żydowskość to nie kwestia wyboru albo widzimisię. Sprawa jest bardziej skomplikowana. Jeśli mówisz cebulaczku o 6 mln Polaków to zaliczasz do tej grupy ok 3 mln polskich żydów. Prościej się nie da.
  Cała reszta wywodu to dowody na to jak prawacki bełkot jest płytki a jego wyznawcy ograniczeni.

 • michla26 Widzę ze przyznanie się do błędu w wydawaniu pochopnych opinij jest dla ciebie strasznie bolesne Lewaczku. Wzrasta poziom buty i nagromadzonego samouwielbienia jak widać po narastającej agresji we wpisach, ale czego można się spodziewać po malym czlowieczku który z miejsca dopisuje do wszystkiego i wszystkich ideologię. Mój mozdzek może i jest mały (choć rozmiar bereta na to nie wskazuje), ale za to tysiąc razy bardziej wydajny od twojego ogromnego pustaka. Zegnam

 • michla26 ocenił(a) ten film na: 9

  kubekjacobo Widzę, że prawaczek dalej ma problem z podstawami matematyki . I podstawami pojęciami jak naród, obywatel i narodowość. Wydajny po możesz być przy zbieraniu cebuli a nie w dyskusji. Również żegnam.

 • michla26 Wybacz ale nie byłem w stanie się powstrzymać ty to nazywasz dyskusja w którym momencie. Następny orzeł który zaczyna temat a jak zostaje sprowadzony na właściwe mieście czyli poniżej parteru skacze jak poroniony po zagadnieniach z braku rzeczowych argumentow i o zgrozo uważa, że czymś zabłysnął. Ułatwie ci to bo widzę ze masz problemy z myśleniem nie była mowa czym jest naród, obywatelstwo, zero jedynkowo skoro odnosisz się do matematyki albo uznajemy ze byli polakmi albo zydami a nie jak nam w danym momencie pasuje. Jeżeli nie byli to polska miała prawo ich wykopać tak jak to zrobiono w wielu krajach europejskich. Jeżeli jednak byli Polakami to wymordowano 6 mln Polaków i nie istotne czy pochodzenia żydowskiego czy jakiego kolwiek innego. Logika z którą ty masz problem to jak sądzę tez cześć matematyki. Jeszcze jedno skoro wydajność w ciężkiej pracy nawet przy zbiorze cebuli jest dla ciebie powodem do drwin to niestety wyp... do swojej ziemi obiecanej jak ci to nie pasuje bo na umysłowego za tępy jesteś. Tak zrozumiałem aluzje dla wyjaśnienia gdyż widzę ze twoja bystrosc powala jak woda w klozecie. Teraz możesz przegrzać to co tam posiadasz w czasce produkując się nad następnymi wypocinami mającymi imitowac coś mądrze napsanego tylko uważaj aby styków nie przepalic.

 • dingo21_filmaniak ocenił(a) ten film na: 8

  Oliwieta Myślisz, że obecnie nie ma takich konferencji? Zapewniam Cię, że są i władcy tego świata, bynajmniej nie politycy, lecz finansowi potentaci, dokładnie w taki sam bezduszny sposób dyskutują nad porządkiem świata. Jedyne co innego, to że nie dyskutują nad bezpośrednią eksterminacją lecz nad rozwiązaniami ekonomicznymi, które mają prowadzić do depopulacji i zniewolenia zwykłych ludzi. I nie wiem co gorsze - otwarte dyskutowanie o zabijaniu czy knucie perfidnych planów zniewolenia ludzi w taki sposób, żeby się nawet nie zorientowali, że są powoli wykańczani.