PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 041
ocen
5,3 10 1 50041
2,8 8
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Nie wiem dlaczego taka nagonka na ten film, może i aktorsko słabo ale efekty nie takie złe i cała historia też ujdzie.

ocenił(a) film na 7
patryk_B

też tak uważam!

ocenił(a) film na 1
patryk_B

Film ma żenującą fabułę. Jak choćby motyw z więzieniem magów Ziemi. Tyle czasu nie kapnęli się, że mogą użyć ziemi i pokonać strażników? Albo dlaczego Katara właściwie szukała Aanga, gdy został złapany? Nie wiedziała, że jest on avatarem, a samo to, że miał taki sam tatuaż. Równie dobrze mógł być pułapką przygotowaną przez naród ognia.
Poza tym żołnierze narodu ognia w filmie to kompletne debile. Nawet szturmowcy w gwiezdnych wojnach byli skuteczniejsi. Efekty specjalne wyglądają sztucznie (zwłaszcza woda).

ocenił(a) film na 2
MistrzSeller

No właśnie tu jest problem, to ma sens tylko w filmie nie zostało to wytłumaczone, serial dokładnie wszystko opisuje i tworzy się logiczna całość. A tak to wyszło dno

patryk_B

Katara szukała Aanga ponieważ był on ich gościem, a ludzie ognia po prostu go zabrali. Bardziej mnie zastanawia po co Zuko przyjechał do ludzi wody na początku filmu.

ocenił(a) film na 7
Alexandra3663

Bo szukał Avatara i koło się zamyka.

patryk_B

Też się zdziwiłam, mi osobiście film bardzo się podobał. Do gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń, efekty mnie zachwyciły (zwłaszcza pod koniec filmu), a historia wciągnęła (miałam się uczyć do sesji, zerknęłam tylko "na moment" o co chodzi w filmie i zostałam przed telewizorem do końca).

ocenił(a) film na 1
patryk_B

taka zła ta ocena, gdyż film ten jest na podstawie serialu, nie? no i fani serialu jakoś nie do końca tak sobie wyobrażali ten film, wiadomo, czekali na takie WOW, jak na różne hollywoodzkie produkcje, a tu co? no trochę mogli się zawieźć...

ocenił(a) film na 4
Chomik10

Tu nie chodzi o porównywanie, ale o to, że film jest po prostu słaby. Zła obsada, beznadziejna gra aktorska, wiele błędów (Ahh ci magowie ziemi w więzieniu na świeżym powietrzu), słabe efekty specjalne i wszystko źle zmontowane.

ocenił(a) film na 1
pinker_2

na pewno to też jest ważnym czynnikiem

Chomik10

Ale recenzje tez był beznadziejne, a nie uważasz chyba, że recenzenci to w większości fani serialu? Ten film jest po prostu słaby.

ocenił(a) film na 2
patryk_B

Boże, to obraza dla serialu na podstawie którego został wyprodukowany, doucz się trochę bo to hańba. No i te efekty.... wtf. Tych "magów" pokonałby zwykły człowiek wystarczy by miał zręczność osoby po 50 a już by miał przewagę. +Podobać to się może laikom kina i ludziom, którzy nie znają serialu. Polecam sięgnąć po oryginał. Niebo a ziemia, warto

Wictorias

Mam nadzieje że naprawi do przygotowywany serial w który są zaangażowani twórcy animacji.

ocenił(a) film na 3
patryk_B

Oglądałam anime, które bardzo mi się podobało, bo przede wszystkim serial był zabawny. Avatar miał moc, ale był też dzieckiem. Sokka w anime to też trochę taki typowy głupek, który swoim zachowaniem często rozbawiał widza. Ogólnie serial oglądało się bardzo przyjemnie czego niestety nie mogę powiedzieć o filmie. Podchodziłam do niego dwa razy i ta poważna mina Anga mnie odpychała. Zresztą wszyscy w filmie są bardzo poważni, ani razu nie zauważyłam, żeby któreś z nich się uśmiechnęło! Dotrwałam do połowy, dalej nie dałam rady oglądać bo mnie po prostu znudził.

ocenił(a) film na 9
patryk_B

Dokladnie :D szkoda jednak ze nie bedzie kolejnej czesci bo byloby co ciagnac no ale juz 10 lat minelo to raczej juz 2 nie nakreca :D chociaz Bad Boys nowe wyszlo to nigdy nie wiadomo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones