PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31675}

Ostatni brzeg

On the Beach
7,2 3 117
ocen
7,2 10 1 3117
6,7 11
ocen krytyków
Ostatni brzeg
powrót do forum filmu Ostatni brzeg

Jednak bardziej emocjonalnie odebrałem wersję australijczyków z 2000 roku.


PS.Niniejszym składam oficjalną skargę na postępowanie administratorów strony,którzy w sposób nachalny nakłaniają mnie do zakupu płatnej opcji premium stosując przy tym nieetyczne blokowanie mojego adresu IP skutkujące każdorazowo zasłonięciem 90% treści strony banerem reklamowym mimo wyłączenia przeze mnie, zgodnie z sugestią, wszelkich adblokerów.W moim wypadku to zaimplementowana w przeglądarce Opera wtyczka,uBlock Origin oraz bloker modułów śledzących,Disconnect,który również zdezaktywowałem mimo,że nie życzę sobie wyrafinowanego szpiegowania.Zapraszam forumowiczów do powielania wpisu i przesyłania go regularnie do administratorów strony,aż ktoś łaskawie z nich odpowie na korespondencję i ustosunkuje się do przedstawionych zarzutów.
PS2.Jak widać wszystko można obejść aby dodać wpis ale takie zachowanie kojarzy mi się wyłącznie z przedszkolem i niegodne jest portalu,który uznawałem za znaczący na polskim rynku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones