PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631679}

Ostatni egzorcyzm. Część 2

The Last Exorcism Part II
4,3 8 500
ocen
4,3 10 1 8500
3,0 2
oceny krytyków
Ostatni egzorcyzm. Część 2
powrót do forum filmu Ostatni egzorcyzm. Część 2

Horror w klimacie.

ocenił(a) film na 7

Film utrzymany w poprawnej konwencji horrorów. Nie znajdziemy tu latających flaków od pierwszych minut filmu. Z pewnością bliżej mu do klasyków horrorów niż Pile i Teksańskiej Masakrze. Mam wymagania co do horrorów, a dałem 7/10, a więc pozycja warta obejrzenia podobnie jak część pierwsza.

ocenił(a) film na 3
prohibit

Masz więc bardzo niskie wymagania co do horrorów. Kocham gdy ludzie mówią o Pile horror <3 Ten film to tragedia, nie wiem w sumie za co dałem mu aż 3, ale chyba dlatego, że oglądałem gorsze ścierwa. Do części pierwszej w ogóle nie ma startu, nic nie trzyma się tu kupy, a z egzorcyzmami to ma tyle wspólnego co hamburger z Maca z mięsem. Jeśli ktoś zupełnie nie ma co oglądać to niech sobie to odpali, ale lepiej już pooglądać Muminki niż to.

ocenił(a) film na 7
Heklo

"Z pewnością bliżej mu(Ostatni egzorcyzm) do klasyków horrorów niż Pile i Teksańskiej Masakrze" - nie wiem gdzie nazwałem Piłę horrorem, ale chyba słabo u Ciebie z czytaniem :) Miłych Muminków.

ocenił(a) film na 3
prohibit

"Z pewnością bliżej mu do klasyków horrorów niż Pile " to chyba potwierdza, że uważasz iż Piła horrorem jest, co prawda nie klasycznym, ale jest. Co do Teksańskiej Masakry to jest to właśnie klasyk, chodzi o ten z 1974 roku, a inne adaptację mają z klasykiem bardzo wiele wspólnego jakby nie było :D

ocenił(a) film na 7
Heklo

http://pl.wikipedia.org/wiki/Analfabetyzm

ocenił(a) film na 3
prohibit

Cieszę się, że się dalej rozwijasz i edukujesz, dzięki za link jednak mi to już nie potrzebne, przyjemnej nauki i miłego wieczoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones