PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631679}

Ostatni egzorcyzm. Część 2

The Last Exorcism Part II
4,3 8 500
ocen
4,3 10 1 8500
3,0 2
oceny krytyków
Ostatni egzorcyzm. Część 2
powrót do forum filmu Ostatni egzorcyzm. Część 2

Koszmar

ocenił(a) film na 3

okropny film polowa przegadana był u mnie na maratonie horrorów w kinie był puszczony jako
ostatni film a bez sensu ze zem po połowie wyszedł bo uznałem ze nie warto siedzieć jak lubicie
dużo gadania to się wam spodoba ale dla mnie to był najnudniejszy film na jakim bylem

ocenił(a) film na 6
wiecus94

druga część filmu lepsza no i końcówka dość mocna, dla mnie film bardziej udany od kiczowatej 1 części, która była dla mnie w większości jednym bełkotem

użytkownik usunięty
katarzynaher

Drugiej części nie miałem okazji jeszcze obejrzeć, ale część pierwsza to była faktycznie TRAGEDIA!!!

ocenił(a) film na 4

Nie ogladaj, szkoda czasu ... Juz mala Mi z Muminkow byla straszniejsza :)

ocenił(a) film na 4
katarzynaher

Zalezy co masz na mysli piszac druga czesc ... ale co by nie bylo to koncowka napewno byla w drugiej czesci i byla cieniutenka ... Caly ten rytual wygladal jak jakas komedia nie wspominajac o scenach powrotu do domku, zalatwieniu staruszka i pojawiajacym sie wszedzie ogniu ... Klimat domu dla nieletnich dziewczyn takze zostal kompletnie nie wykorzystany tak samo jak ta cala voodoo otoczka z czarna pielegniarka, uposledzonym pseudo pielegniarzu i podziaranym recydywiscie mamroczacym cos pod nosem i machajacym rekoma ... Szkoda ze jeszcze nie grypsowal :) ... Ten napis na brzuchu glownej bohaterki tez byl biedny ... juz wolalbym zeby jej jakis magiczny wzorek rodem tych ze scian namalowali ... Ogolnie jeden wielki kicz ...

W 3 czesci zaciagna indian i Ci beda tanczyc i walic w bebny wokol niej a staruszki beda bawic sie kurzymi koscmi i machac tymi indianskimi wiatrolapami ktore chyba sa drogowskzamai dla duchow ... zas sama bohaterka bedzie pusczac piane z ust i cieszyc sie jak male dziecko bo ognisko bedzie buchac diabelskimi plomieniami ... Kuzwa, czy juz naprawde nikt nie potrafi nakrecic naprawde dobrego horrou z klimatem o egzorcyzmach ??

wiecus94

jaka polowa godzine 10 min przegadane ten film powinien trwac tylko a moza az 20 min

ocenił(a) film na 1
wiecus94

zgadza sie! dno jakich dużo! nie polecam!

wiecus94

film dno dna i pod wodorostami muł i dopiero on...ale jedno mnie ciekawi bo nie pojmuje splotu "ŻE ŻEM" ????????

ocenił(a) film na 5
wiecus94

Niby mniej kiczowaty od 1, ale i tak słaby. Nudny po prostu.

ocenił(a) film na 3
wiecus94

Zgadzam się. Nic się w nim nie działo. Nie był ani trochę straszny a główna bohaterka niezmiernie mnie irytowała

ocenił(a) film na 3
wiecus94

A jakie filmy były puszczane oprócz tego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones