PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854046}

Ostatni skok w historii USA

The Last Days of American Crime
4,2 4 033
oceny
4,2 10 1 4033
Ostatni skok w historii USA
powrót do forum filmu Ostatni skok w historii USA

Jezusiu

ocenił(a) film na 3

Gra aktorska gorsza od gry aktorskiej gąbki do kąpania. Film do bólu przewidywalny, mało logiczny i nudnawy. Dialogi momentami tragiczne i kompletnie nic nie wnoszące. Wszystko sztuczne i przerysowane.

ocenił(a) film na 2
Radzio2311

Niestety muszę się zgodzić kolejny nudny film od Netflixa. Pomysł dobry wykonanie fatalne. Jestem po dzisiejszym seansie i zastanawiam się nad oceną 2-3.

ocenił(a) film na 5
Radzio2311

Sztuczne i przerysowane, bo takie właśnie miało być. To przecież ekranizacja komiksu. Ale fakt, dialogi momentami są tragiczne.

ocenił(a) film na 4
qiks33

i ta scenografia i charakteryzacja niby taka a'la fallout'owa też ujdzie. I jakaś analogia daleka do "Sin City" w tych przerysowaniach nawet zauważalna. Hmm... niby nie moje kino i chyba nie powinienem wnikać, ale aż dziw bierze, że akurat na tą Netflixową pozycję sypią się takie gromy. Jak dla mnie na razie to sufit netflixowego filmu w postaci naciąganej czwórki. Dłużyzny jednak makabryczne... Powinni te 2,5 godz. podzielić na 4 części po 40 minut i by wyszedł pewnie całkiem zjadliwy serial.

ocenił(a) film na 3
Radzio2311

Pomysł mi się mega podoba, ale już po kilku minutach oglądania nie dobrze mi się robiło. Szkoda, mogło coś z tego być, ale niestety jak zwykle.

ocenił(a) film na 4
Dzonkowsky_

Genialny pomysł, obrysowany pięknym tytułem i na tym się kończy wartość tego filmu

Radzio2311

2/10, 3/10 - szczodrzy z Was ludzie :) Tego ścierwa nawet na przewijaniu oglądać się nie da.

Radzio2311

Jeden plus muzyka

ocenił(a) film na 1
Mlecx

za wyprodukowanie takiego filmu i oferowanie go do obejrzenia powinni zamykać.
Ludzie szkoda czasu. Netflix siegnął dna.

juratt

Co racja to racja,ale na koniec,,Depeche Mode " było się kiedyś depeszm

ocenił(a) film na 2
Mlecx

Kim? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones