Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:49

Zobacz Ostatni skok w historii USA zwiastun

Film

The Last Days of American Crime

2020 2 godz. 28 min.
4,1 2 278
ocen
4,1 10 1 2278
377
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"854046","linkUrl":"/film/Ostatni+skok+w+historii+USA-2020-854046","alt":"Ostatni skok w historii USA","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/40/46/854046/7923283.2.jpg"}
Rząd wkrótce wyśle do umysłów obywateli sygnał, który położy kres wszelkim przestępstwom. Zanim do tego dojdzie, grupa złodziei planuje dokonać ostatniego skoku na bank.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Ostatni skok w historii USA
Zwiastun nr 1 (polski) 1:49
Ostatni skok w historii USA - Zwiastun Nr 1 (polski) Ostatni skok w historii USA - Zwiastun Nr 1 (polski)

Rząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt), iRząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt), i działającą w podziemiu hakerką Shelby Dupree (Anna Brewster). Czy tej trójce uda się dokonać skoku stulecia i popełnić ostatnie przestępstwo w historii USA?

na podstawie
Greg Tocchini "The Last Days of American Crime" (komiks) / Rick Remender "The Last Days of American Crime" (komiks) / Więcej...
dystrybucja
Netflix
studio
Mandalay Pictures / Radical Pictures / Radical Studios
tytuł oryg.
The Last Days of American Crime
inne tytuły
Ostatni skok w historii USA Polska
Więcej...
W filmie miał wystąpić Sam Worthington.
Reżyserii filmu początkowo mieli się podjąć F. Gary Gray i Anthony Mandler.
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w Kapsztadzie oraz Johannesburgu (RPA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Netflix jak zwykle nie zawiódł oczekiwań....

  pawulon1_2 ocenił(a) film na 3

  i wyprodukował kolejne gówno po raz wtóry udowadniając że nie są w stanie wyprodukować nawet jednego dobrego filmu choćby nie wiem jak się starali. Gra aktorska drewniana, fabuła idiotyczna i naszpikowana bezsensami....idealne kino dla nastoletniego Amerykanina....

 • Jezusiu

  Radzio2311 ocenił(a) film na 3

  Gra aktorska gorsza od gry aktorskiej gąbki do kąpania. Film do bólu przewidywalny, mało logiczny i nudnawy. Dialogi momentami tragiczne i kompletnie nic nie wnoszące. Wszystko sztuczne i przerysowane.

 • Ostatni skok w historii USA

  dustin_maratonczyk ocenił(a) film na 2

  Dno!

  10
  • Co to było?

   jackc1977 ocenił(a) film na 2

   2 i pół godziny kompletnie nielogicznego, beznadziejnego gniota. Rola Sharlto Copleya to jakiś kompletny bezsens. Co on tam robił w tym filmo podobnym tworze? Tragedia.

  • Scena z podpaleniem przyczepy;)

   Naznaczony1990 ocenił(a) film na 2

   Pierwszy raz widzę, żeby ktos ( nie superbohater) będąc w płomieniach dobra minutę wyszedł bez najmniejszego oparzenia... Ten film jest jeszcze gorszy niż słynne " 6 Underground".

   2