PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216936}

Ostatni taniec pana T

One Last Dance
6,5 642
oceny
6,5 10 1 642
Ostatni taniec pana T
powrót do forum filmu Ostatni taniec pana T

Jak coś co wydaje się w 2007 roku może być fajne gdy ukazuje się jako dodatek do gazety

ocenił(a) film na 8
gladiator19

szkoda słów na twoją argumentacje. 9 lat?

ocenił(a) film na 4
Ryunosuke

gladiator, tylko my skrytykowalismy to cos z plastikowa krwia w taki sposob. dzieci ktore nie widzialy infernal affairs manifestuja tu swoje opinie na temat czegos co podobno pochodzi z tej konwencji.
A ty chlopczyku jesli chcesz dobrego kina zarzuc sobie np.

http://www.filmweb.pl/Seung+sing,2006,o+filmie,Film,id=329832

moze poznasz kategorie filmowe...

alecs

Filmu jeszcze nie oglądałem, ale mam zamiar go obejrzeć. Abstrahując od tego mam wrażenie, że krytykujecie się nie będąc świadomymi różnicy w swoich wrażliwościach. Jeden będzie widział coś dobrego w Pile I (np. ja), a inny będzie widział coś pięknego w "...ing" czy "10 items or less" (np. ja:]). Różnice pomiędzy tymi filmami są ogromne i tak samo wielkie mogą być różnice w postrzeganiu świata. A poza tym wszystko jest relatywne i zależy od pkt. widzenia. W jednym okresie życia jakiś film może nam się spodobać a w innym po prostu nie.

ocenił(a) film na 9
gladiator19

Żal mi cię człowieku... Nie wszystkie filmy są rozumiane ale cóż... Ostatnio natknęłam się na czyjąś opinię, że grindhouse planet of terror jest najgorszym filmem jaki oglądał- jeśli ktoś posiada mentalność pięciolatka i wszystie filmy bierze na serio, to już jego sprawa... A "ostatni taniec pana t" oceniam na 8/10 ale punkt dodaję za piosenkę broken orange- pakk hui. Wspaniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones