PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505608}

Ostatni wjazd

Frozen
5,8 10 959
ocen
5,8 10 1 10959
Ostatni wjazd
powrót do forum filmu Ostatni wjazd

Film nie nudzi, szybko się ogląda, jedynie bezmyslność i bezradność ludzisków wkurza, ale każdy fan gatunku na pewno przywykł do tego:)

moniq87

Po angielsku zdusilem i nie wiem o co tam dokladnie chodzilo.Za co chcieli zaplacic operatorowi wyciagu ( poczatek filmu) wyslali blondi z rozpieta kurtka :) ja tam nic bym nie zauwazyl jeszcze snowbordowa decha zaslaniala :) ? dlaczego znalezli sie tam w nocy ? chcieli zjechac ostatni raz ?.Blondi byla dziewczyna tego w bialej czapce ?.Ogolnie razi amatorszczyzna ten film - taki prosty ale zawsze jak jade takim wyciagiem to jestem przestraszony :).

ocenił(a) film na 3
rosi10

Że niby wyciąg stanie a ty zamarzniesz, lub wołki cie wpier.olą? :D
Mogę się założyć, że zawsze ze sobą masz komórkę, więc nie bój żaby tylko sru na narciochy :D

ocenił(a) film na 1
moniq87

7/10? Tak idiotycznego filmu dawno nie widziałem ,film chyba podobał się tylko ludziom o inteligencji tych odgrywanych przez aktorów w tym filmie. Drobne nieścisłości- okej ale to co było w filmie to po prostu żenada. Odmraża im twarze a ci porozpinani po sam dekolt, stalowa lina na wyciągach jest ostra (?!) w której bajce? Siki płyną jak rzeka i w tej samej temperaturze na twarzach szron :D boski -ktoś chyba nigdy nie sikał przy -30. Koleś nie mogący uderzyć wilka w pysk ręką -wolał kija. . Wilki na pewno mają swoje terytorium tam gdzie jest dużo ludzi- pod wyciągami. Koleś wolał zrobić sonie z deski sanki i dać się zjeść zamiast wpiąć szybko narty. Przy ranie w obrębie stawu skokowego najlepszym sposobem poruszania się jest czołganie się ,taaak wygodniejsze od podpierania się kijkiem bądź nartą ewentualnie zjechania jak kolega :D. Dosłownie płakałem ze śmiechu nad tym jaki głupi film można stworzyć :D Przejawy głupoty można mnożyć i mnożyć w tym bublu. Autorzy przeszli samych siebie, szczyt amerykanizmu. Mój wylew żalu zakończę pytaniem. Po co ludzie wydaja kasę na kręcenie filmu na podstawie tak beznadziejnie głupiego scenariusza?

ocenił(a) film na 7
ot1k

ot1k ludzie wydają kasę na takie filmy bo wiedzą, że zawsze przyciągną takich debili jak ty. Ech żal mi takich ludzi...Sami głupi jak buty i potem żale wylewają. Ech szkoda gadać. Tylko nie rozumie po co tacy ludzie horrory oglądają.

Co do filmu to ja jestem na tak. REwelacji nie było ale obejrzeć można było. Co do sikania w temp -30 to się zdodzę. Czekałem tylko aż jej du@a do krzesełka przymarznie :D Stalowa lina nie jest ostra inteligencie. Twórcą filmu chodziło o to, że można było do niej przymarznąć. Co do kija na wilka...to ja wole aby wilk ugryzł kij jakbym nie trafił niż rękę...no ale Rambo pewnie ma inne metody. Same wilki mogły wyczuć krew. Bo jak mi się zdaję ktoś sobie skoczył z krzesełka na nogi :D Dodatkowo jest wiele przypadków gdy dzikie zwierzęta zapędzają się na terytoria ludzi. Odnośnie uszkodzenia nogi dziewczyny...nie wiesz jakie to było obrażenie (nawet mogło być złamanie), w nocy tam im śnieg padał więc zanim by narty znalazła to pewnie już dawno by uciekła więc wybrała zjazd "na kurtce" co wcale głupie nie jest.

Film tak na 6/10 ale daje 7 bo horrory na filmweb mają strasznie niskie oceny. Np. na imdb "Frozen" ma 6,8/10.

ocenił(a) film na 1
_EemuU_

_EemuU_ "film chyba podobał się tylko ludziom o inteligencji tych odgrywanych przez aktorów w tym filmie" nie będę ci tłumaczył raz jeszcze bo po tym co napisałeś widać ,że nie przewyższasz inteligencją ameby. Nie jestem z twojej rodziny żebyś pisał o mnie debil więc się wstrzymaj i już nie udowadniaj jaki to jesteś ograniczony bo sam nazwałeś siebie debilem pisząc tego posta, ja za taki chłam nie płacę robią to właśnie takie "debile" jak ty :-). Masz teorie jak byś nigdy na wyciągu krzesełkowym nie siedział ,prędzej mózg ci przymarznie (tobie nie bo wykazałeś wyżej jego brak) do czaszki niż ciepłe dłonie w rękawiczkach do liny. Mało jeszcze dziecko o życiu wiesz ,ja chodziłem po wypadku z połamanym kręgosłupem i nogami- i nie tylko ja ,dużo wypadków było w których ludzie wstawali a zaraz się "rozpadali" ,nie wiesz go czego człowiek jest zdolny w przypływie adrenaliny.

ocenił(a) film na 8
ot1k

Kolejny idota nie potrafiący dojrzeć dobrego filmu. Z takimi to tylko na avatara. Co do liny to w filmie jest 50% prawdy, pracowałem kiedyś przy wyciągu i lina już po paru latach jest trosze postrzępiona i przy samym łapaniu miałem poranione ręce a co dopiero tyle metrów wieszając się na niej. Więc nie udawaj specjalisty w nie swojej dziedzinie,

ocenił(a) film na 1
daniel71830

Haha kolejny tępy nastolatek widzę ,postrzępione liny to może miałeś na wyrwirączkach -pewnie nie wiesz nawet co to jest - tak pracowałeś na wyciągach ,że nie wiesz kiedy line się wymienia ,jak się konserwuje i jakie musi spełniać wymogi. Nie jestem twoim starym więc z tym idiotą to się wstrzymaj. Nie każdy lubi filmy dla kretynów które nie powinny wykroczyć po za kina w stanach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones