PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505608}

Ostatni wjazd

Frozen
5,8 10 960
ocen
5,8 10 1 10960
Ostatni wjazd
powrót do forum filmu Ostatni wjazd

Od kilku lat nastała dość dziwna moda na produkcje filmów, gdzie zdjęcia kręcone są w jednym miejscu przez większość jego trwania. Posiada to dwie główne zalety, otóż - są to relatywnie niskie koszty produkcji, a co za tym idzie - wysokie dochody ze sprzedaży tegoż filmu. Ilość tych niskobudżetówek rośnie niestety wprost proporcjonalnie do ilości ziewających widzów przed ekranami. ('Frozen', 'Pogrzebany')
I choć większość osób uważa podobnie, iż filmy tego typu z zasady skazane są na porażkę, to należy pamiętać iż zdarzają się odstępstwa od normy, a takim przykładem jest choćby oscarowy film '127 godzin'. Jednak 'Frozen' do którego nawiązuje nie jest nawet w połowie tak dobry jak '127 godzin', oglądając ma się wrażenie jakby nudne nic nie wnoszące elementy konwersacji bohaterów były nakręcone tylko po to, aby osoba montująca film wypełniła lukę na timeline'ie między kluczową sceną początkową a końcową.

negroz

A ja obejrzałem ten film dzisiaj, kolega polecił mi go kilka minut po północy. Mimo, że byłem śpiący, obejrzałem go i nawet jak na taką porę nie ziewałem. Film mi się bardzo podobał, a jeśli chodzi o 127 godzin to wyłączyłem w połowie bo nie mogłem go dłużej zdzierżyć ;)

negroz

Obejrzałam "Frozen" w całkowitym skupieniu, podczas gdy "127 godzin" mnie nudził i mimo szczerych chęci nie dotrwałam do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones