Film

F. T. W.

1994 1 godz. 42 min.
6,2 193
oceny
6,2 10 1 193
136
chce zobaczyć
{"id":"34520","linkUrl":"/film/Ostatnia+przeja%C5%BCd%C5%BCka-1994-34520","alt":"Ostatnia przejażdżka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/45/20/34520/7249387.2.jpg"}
Małe misteczko w Montanie. Trójka młodych ludzi napada na bank. Są przestraszeni i niedoświadczeni. Popełniją błąd,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Małe misteczko w Montanie. Trójka młodych ludzi napada na bank. Są przestraszeni i niedoświadczeni. Popełniją błąd, muszą uciekać przed policją. W skład gangu wchodzi Clem i jego siostra Scarlett. Dzięki umiejętnościom Scarlett, która jest świetnym mechanikiem-kierowcą, udaje się im ukryć. W kryjówce sfrustrowany Clem wykorzystujeMałe misteczko w Montanie. Trójka młodych ludzi napada na bank. Są przestraszeni i niedoświadczeni. Popełniją błąd, muszą uciekać przed policją. W skład gangu wchodzi Clem i jego siostra Scarlett. Dzięki umiejętnościom Scarlett, która jest świetnym mechanikiem-kierowcą, udaje się im ukryć. W kryjówce sfrustrowany Clem wykorzystuje seksualnie siostrę. Nie pierwszy raz. Ten kazirodczy związek trwa już od lat. Ze strony Scarlett podyktowany jest rodzajem wdzięczności za opiekę po stracie rodziców. W tym samym czasie z więzienia wychodzi Frank Wells ( Mickey Rourke ) kowboj-ujeżdżacz i niegdysiejsza gwiazda rodeo. Wraz z przyjacielem postanawia wrócić do zawodu. Za pieniądze z pierwszej wygranej kupuje konia i rusza w świat. Tymczasem policja szybko odnajduje rabusiów. Z obławy ucieka tylko Scarlett. Przypadkowo spotyka Franka. Naprawia mu auto i przyłącza sie do niego. W zamian za schronienie i opiekę chce zapłacic Frankowi w jedyny znany sobie sposób, ale smutny i milczący kowboj nie pragnie jej ciała. Przynajmniej nie na takich warunkach.

studio
Ivar Productions / Mondofin B.V. / Nu Image Films / Więcej...
tytuł oryg.
F. T. W.
inne tytuły
Ostatnia przejażdżka Polska
Pie... ten świat (tytuł video) Polska
The Last Ride (tytuł video) USA
Więcej...
Film kręcono w stanie Montana w USA.
Film kręcono od 9 sierpnia do 26 września 1993 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Znakomity film, niezwykły klimat, a Rourke jest powalający...9/10

  Barbasiss

  Dla mnie ten film to zaskoczenie, nie słyszałam o nim, natrafiłam przez przypadek i mnie zahipnotyzował, świetny obraz, warto!!

 • Ftw

  lsd909 ocenił(a) film na 8

  Swietny film, bardziej dramat niz film akcji. Swietnie nakrecony i dobry scenariusz napisany przez Mickeya, gra aktorska swietna. Kino dla dojzalych malolaty zdecydowanie zaniza skale temu filmowi.

  • Słaby dramat

   Axel ocenił(a) film na 2

   Nudny i słaby film. W ogóle wiele niedorzeczności i niewyjaśnionych scen i wątków (a już szczególnie zakończenie). Spodziewałem się dużo lepszej produkcji sądząc po tytule i ciekawej obsadzie. Niestety film zasługuje maksymalnie na ocenę 2/10.

  • 7/10

   ftw_2 ocenił(a) film na 7

   ...dla samego filmu 5 ale Mickey jak zwykle rewelacyjny i dla Niego dodatkowe 2.

   • 4/10

    mmalecki1984 ocenił(a) film na 4

    Choć uwielbiam amerykańskie klimaty, ten film to porażka, nudny niesamowicie. Nie polecam. Za scenariusz nalezy się ruzga.