PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113776}

Ostatnia szansa ludzkości

Terminal Virus
3,2 39
ocen
3,2 10 1 39

Ostatnia szansa ludzkości
powrót do forum filmu Ostatnia szansa ludzkości

...ile osób myślało, że leciał wczoraj ten film na Pulsie :D
Wystarczy popatrzeć na obsadę filmu, reżysera i sam tytuł.

Dresiarz

Dzisiaj leci :d

Gaeth

Co za bałwan zmienił tytuł polski tego filmu. Przecież "Ostatnia szansa ludzkości" i "Terminal Virus" to są dwa różne filmy

Dresiarz

To przepraszam was, bo jestem zakręcony - to wczoraj w Pulsie leciał ten czy "ten drugi"? Gdzieś mi umknął, ale szukając info wydaje się że znalazłem jeszcze jeden podobny... ;)

Coś mi ten nie pasuje, bo jak na rok produkcji 1995 to ten wczoraj miał coś niezłe efekty specjalne, a przecież wtedy były jeszcze w powijakach, przynajmniej w produkcjach tego kalibru.

Muszrom

Bo ten co na Pulsie leciał to nie "Terminal Virus" tylko "Ostatnia szansa ludzkości", oglądałem go kilka miesięcy i od razu widać, że nie jest z 95 roku, jak się nie mylę oryginalny tytuł to "Last Chance". Najlepiej niech ktoś usunie ten polski tytuł, bo tylko ludzi w błąd wprowadza.

Dresiarz

Wiem, że minęło 6 lat od Waszych wpisów. Chciałbym tylko powiedzieć, że wszystkie tytuły, które tu przywołaliście - to jest nadal ten sam film. Niewiarygodne, a jednak. :)
Tytuł oryginalny tego filmu to Terminal Virus, roboczy Last Chance. U nas Ostatnia szansa ludzkości, u Włochów to Generazione zero, a u Niemców nawet Future Force - Virus der Apokalypse. :)

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones