PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652101}

Ostatnie dni na Marsie

The Last Days on Mars
5,4 11 012
ocen
5,4 10 1 11012
Ostatnie dni na Marsie
powrót do forum filmu Ostatnie dni na Marsie

Tak żeby opisać w skrócie, to jest jakby wysłać bohaterów "scary movie" w misję badawczą na marsa. "Wybitni" naukowcy i ich dowódca zachowują się jak banda licealistów na koloniach.
Przykładowe bzdury:
- Na marsa poleciał koleś z klaustrofobią - tak, kurde, leciał tam pół roku w jedną stronę w metalowej "puszce", gość który ma jakieś "odloty" w ciasnych przestrzeniach!
- Według scenarzystów gdy w pojeździe kończy się bateria, objawia się to przerwami w zasilaniu co 30 sek, przez następne 30 km.
- Uciekając przed oprawcami, zatrzymują się kilometr, przed łazikiem żeby resztę przejść pieszo, bo skończyła się bateria. Wysyłają przodem gościa, który widać że jest ostro szurnięty i zapewne pojedzie dalej ich olewając, a później magicznie "wraca bateria do życia" i udają się w pościg.
- Wiertarka, kurde, wiertarka! przy wejściu do bazy na marsie! Leży luzem z wiertłem! Rozumiem, że ktoś obrazy wieszał na ścianach?
- Selektywne działanie radia! Ja pieprze, jeszcze nie widziałem, żeby scenarzysta tak bardzo nie miał pomysłu, jak wybrnąć z sytuacji, że przecież tam wszyscy mają komunikację w hełmach. Jedyny pomysł na jaki potrafił wpaść ten debil, to w losowych momentach (tam gdzie byłoby to znaczące) magicznie radia nie działają, lub ludzie zapominają że je mają!
- o rzeczach typu 1% atmosfery na marcie, i znacznie niższe, przyciąganie, nawet nie chce mi się wspominać!
Żałosny film! 3 gwiazdki za wizualną stronę i TYLKO ZA TO!

ps. Zapomniałem, najlepszego, na żadną konfrontację z "zombie" żaden debil nie wziął w ręce choćby kawałka pręta/klucza, czy czegokolwiek!
Jak gość zlał zombiaka LATARECZKA, to zamiast go dobić uznał, że odejdzie i da się mu dogonić, no bo przecież nudno by było ;)

ocenił(a) film na 2
Damian_Boj

Zgadzam się. Nie wiem jak można dawać 7 czy 8/10. Film jest strasznie nudny od początku do końca. Scenariusz też nie błyszczy. Pomysł jakoś mega zły nie był, ale można to było lepiej nakręcić, dodać te elementy HORRORU, klimatyczną muzykę. Na filmie niestety nie można się przestraszyć. Dobrze ,że "Obcego" tak nie nakręcili :D Daję 2/10 za nudę, brak strachu, śmieszny scenariusz. Pod jednym gościem się zapada ziemia, umiera, powraca jako zombie, ginie druga z ekipy i tak się rozpoczyna ucieczka przez nimi, w której też walczą [biją się na pięści i latarki xD] prawie zawsze w kaskach. Śmieszne też było jak ten co pierwszy umarł, wraca do nich, oni go widzą z całą spaloną twarzą i rządzą mordu a ktoś do niego po imieniu "jesteś chory, chodź pomogę ci" xD Albo jak ta dziewczyna rzucała fiolkami z jakimś kwasem w jednego umarlaka, a ten się łapał za twarz, a raczej nie powinien nic czuć ani reagować na ból. Jest też scena jak jeden im umiera na stole, stwierdzają zgon, to zamiast go zgładzić np. odciąć głowę, to sobie siedzą przy nim aż ten ożyje i będzie chciał ich zabić. I ktoś jeszcze stwierdza "ja widzę ,że on z tym walczy xD" No ogólnie bardzo skopali ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones