plakat filmu Ostra jazda

Ostra jazda

Road Trip
6,8 32 755
ocen
6,8 10 1 32755
4 523
chce zobaczyć
5,2 5
ocen krytyków
{"rate":5.2,"count":5}
{"type":"film","id":972,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ostra+jazda-2000-972/tv","text":"W TV"}]}
Ostra jazda

Barry (Tom Green) oprowadzając wycieczkę po Ithaca University, opowiada historię jaka wydarzyła się kiedyś jego kumplom. Jego kolega Josh (Breckin Meyer) zna się z Tiffany (Rachel Blanchard) od dzieciństwa. Jednak szkoły, w których się uczą położone są ok. 1800 mil od siebie. Pewnego dnia Josh poznaje Beth (Amy Smart). Podczas jednej z imprez Beth proponuje Joshowi pójście do jego pokoju, na co ten się zgadza. Następnie spędzają ze sobą całą noc, nagrywając wszystko na kamerze. Następnego ranka Josh dzieli się ze swoimi kumplami tym, co się stało ostatniej nocy. Oni dowiadują się, że wszystko jest nagrane na kasecie. Gdy zaczynają oglądać okazuje się, że jest to kaseta, na której Josh nagrał życzenia urodzinowe dla Tiffany. Rubin (Paulo Costanzo), który miał wysłać życzenia pocztą pomylił kasety i zapakował tą, na której nagrała się upojna noc Josha z Beth. Josh razem z kumplami, Rubinem i E.L. (Seann William Scott) namawiają Kyle'a, aby podążyć jego samochodem do Austin i nie dopuścić do tego, aby paczka dostała się w ręce Tiffany. Jednak muszą się pospieszyć, bo nie mają zbyt wiele czasu...

Doveling
opis użytkownika

Barry (Tom Green), wieczny student oprowadza wycieczkę po Uniwersytecie Itaka. Jako, że historia uczelni nie bardzo ich interesuje, opowiada im historię jaka zdarzyła się jego kumplom. Jego przyjaciel Josh (Breckin Meyer) od lat był związany z jedną kobietą - Tiffany (Rachel Blanchard), ona jednak studiuje 1800 mil od niego w Austin. Podczas jednej z imprez poznaje Beth (Amy Smart), z którą spędza upojną noc. Na domiar złego nagrywa to wszystko na video. Wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że jego roztargniony kolega wysłał tą taśmę, zamiast kasety z życzeniami urodzinowymi. Joshowi nie pozostaje więc nic innego jak tylko dotrzeć do Austin zanim dotrze tam kaseta. Postanawia więc, razem z kumplami (Sean William Scott i Paulo Costanzo) dogadać się ze szkolnym nieudacznikiem Kylem (DJ Qualls) i podążyć w drogę jego samochodem w podróż pełną przygód.

Malarz
opis użytkownika

Tom Green - komik znany z MTV prezentuje swe specyficzne poczucie humoru w tej zwariowanej historii o czwórce ostro imprezujących kumpli; historii, którą Peter Travers z "The Rolling Stone" nazwał najdzikszą i najbardziej zwariowaną jazdą, jakiej doświadczył.
Josh (Breckin Meyer) ma duży problem - oprócz faktu, że sam studiuje w Nowym Jorku, a jego długoletnia dziewczyna Tiffany w Austin - kaseta wideo z nim w roli zabawiającym się z ponętną Beth (Amy Smart) została omyłkowo wysłana do Tiffany. Josh ma trzy dni, by dotrzeć do Teksasu i przechwycić kompromitującą kasetę. Pomagają mu oczywiście wierni kumple.
Humor, tempo i świetna muzyka takich wykonawców jak Kid Rock, Run DMC i Buckcherry gwarantują dziką zabawę i naprawdę ostrą jazdę.

opis dystrybutora dvd

Barry oprowadzający nowych uczniów po Uniwersytecie Ithaca zauważa ich znudzenie, które postanawia złagodzić opowiadając historię grupy młodych ludzi sprzed kilkunastu lat. Josh Parker ma dziewczynę, Tiffany, którą zna od piaskownicy. Problem w tym, że studiuje 3000 mil od niej. Pewnego wieczoru po imprezie, dochodzi do "zapoznania seksualnego" między nim, a piękną Beth. Problem w tym, że nagrywają to na kasetę, a roztrzepany kolega wysyła ją do Tiffany, myląc ją z kasetą z życzeniami urodzinowymi. Josh orientuje się co się stało i wpada w panikę. Szybko załatwia samochód od Kyle'a, szkolnego maminsynka i rusza w podróż, wraz z ww Kyle'm, EL - uniwersyteckim luzakiem i Rubinem - tamtejszym geniuszem. Rozpoczyna się wyścig między Joshem, a przesyłką, okraszony starym dobrym amerykańskim humorem.

fix_
opis użytkownika

Josh jest przekonany, że jego dziewczyna Tiffany rzuciła go. Zrozpaczony szuka pocieszenia w ramionach koleżanki z college'u. Ich miłosne uniesienia zostają zarejestrowane na taśmie wideo, na tej samej, na której wcześniej Josh nagrał miłosny list do narzeczonej. Przez pomyłkę taśma zostaje wysłana do Tiffany. Tuż potem Josh dowiaduje się, że jego sympatia wcale go nie rzuciła, tylko zajmowały ją ważne sprawy rodzinne. Pechowy kochanek wraz z kolegami wypożycza samochód i wyrusza w pościg za kasetą. Musi ją odzyskać, nim będzie za późno. Na spotkanie Tiffany wybiera się też jej rywalka Beth. Josha i jego kolegów czeka długa i pełna przygód podróż.

Miluska
opis użytkownika

Dziewczyna Josha (Breckin Meyer), Tiffany, mieszka w innym stanie. Chłopak, przekonany, że go rzuciła, szuka pocieszenia w ramionach koleżanki. Ich zbliżenie zostaje uwiecznione na taśmie wideo. Na niej został również nagrany przez Josha list miłosny do Tiffany. Przez pomyłkę taśma zostaje wysłana do jego ukochanej. Razem z kolegami Josh wyrusza ze stanu Nowy Jork do Teksasu, by uratować swój związek.

pro415
opis użytkownika