PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766327}

Ostra noc

Rough Night
5,3 33 171
ocen
5,3 10 1 33171
4,3 11
ocen krytyków
Ostra noc
powrót do forum filmu Ostra noc

Film mistrzostwo !!!

użytkownik usunięty

Nie wiem skąd takie negatywnie komentarze , dla mnie film był zajebisty ! Nie pamiętam kiedy uśmiałam sie tak na jakimś filmie ( ja i moje koleżanki mamy zakwasy na brzuchu, a jedna ze śmiechu opluka cały rząd przed sobą) . Jeśli ktoś lubi humor filmu "Kac vegas " lub "Millerowie " to zdecydowanie film dla was ! Napewno obejmujrze drugi raz , a ludzie z negatywnymi komentarzami to cioty bez dystansu do siebie, poczucia humoru i nigdy nie byli na prawdziwej imprezie ( dlatego wszystko uważają za przewidywalne) polecam gorąca!!

ocenił(a) film na 5

Ludzie z negatywnymi komentarzami mają po prostu odmienne zdanie, nie trzeba wszystkich od razu wyzywać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

z tą 10 to duża przesada,góra 6 a do millerów to sie nie umywa...

Taa.... Mistrzowskie dno. Niżej już naprawdę nie można.

ocenił(a) film na 2

Zastanawia mnie poziom niektórych osób...Zaznaczam że nie chcę nikogo obrażać,ALE jak można tej tzw."komedii"przydzielić 10/10?Naprawdę zastanawia mnie ocena emilkapiotrak821,bo dowodzi stanu umysłu,raczej nie najlepszego,nie mówiąc już o obrażaniu i to hurtem każdego,komu się ten film nie spodoba,nazywając"ciotami".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones