PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337690}
7,4 13 966
ocen
7,4 10 1 13966
6,4 8
ocen krytyków
Ostrożnie, pożądanie
powrót do forum filmu Ostrożnie, pożądanie

Dobre kino. Wszystkiego tam było w sam raz. Seks nie był wabikiem tylko dobrze przemyślanym wątkiem fabuły. Świetnie ukazane drugie dno, emocje, skrajnośći, wszystkie te uczucia tańczą w rytmie pięknej muzyki. Film ukazuje słabość człowieka. Więcej w nas słabości niż siły.

ocenił(a) film na 9
positano

rzekłbym nawet, że rewelacyjny. Ciekawa fabuła osadzona w niezbyt przyjemnych czasach, bardzo dobrze zrealizowany film (wiadomo Ang Lee) no i najważniejsze genialna wręcz gra głównych bohaterów - "starego wyjadacza" Tony Leunga oraz debiutującej Wei Tang.

wp7650

Piękny film, muzyka zapierająca dech w piersiach, ani przez chwile mnie nie znużył. Główna bohaterka wspaniale zagrała biedną studentkę jak i zamożną panią. Ahhh... polecam.

dominikazawoja

Przez cały film można było zastanawiać się co właściwie odczuwa Wong Chia Chi, dobry film, naprawdę warto zobaczyć

ocenił(a) film na 6
positano

Ja jakoś nie poczułam tych emocji.
Trochę SPOJLER




Nie rozumiem tej babki ani trochę. Parę razy się dała wymłócić i to już powód, żeby zaprzepaszczać wszystko.

Sorry, nikt mi nie wmówi, że kobiety są takie durne. Ja udusiłabym takiego dziada gołymi rękami.

ocenił(a) film na 9
selene_

oglądałaś film?

ocenił(a) film na 6
caligulaam

Nie, tak sobie palnęłam, co by zamęt zasiać.

(nie mówiłam serio; dodaję tak na wszelki wypadek, bo wyczucie ironii nie jest mocną stroną użytkowników internetu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones