PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8446}

Ostrze brzytwy

The Razor's Edge
7,4 211
ocen
7,4 10 1 211
Ostrze brzytwy
powrót do forum filmu Ostrze brzytwy

Czy ktoś widział ten film? Słyszałem że jest bardzo fajny...

Mejwen

Widzialam kilka lat temu...Od tego filmu zaczelo sie moje zainteresowanie filozofia hinduska, ktore trwa do dzisiaj :-) Sam film uwazam za dobry - porusza wazne problemy... Warto obejrzec. To jeden z nielicznych "powaznych" filmow z Bill'em.

agnieszka_67

właśnie ciekawi mnie kreacja Billa Murraya, film nie należał do najbardziej rozchwytywanych, ale być może będę miał szansę go kiedyś obejrzeć; tak z czystej ciekawości. Bardzo zaintrygował mnie również tytuł filmu, - Przeczytałem kilka recenzji Ostrza brzytwy i wiekszą aprobatą darzą go widzowie niż krytycy (chociaż oni też wystawiali mu niezłe noty), nie jest to jednak jakiś znany film, ale niesamowite jest jednak to że poprzez ten film zaczęłaś interesować się filozofią hinduską, chyba musiał dać ci trochę do myślenia, albo w jakiś sposób cię poruszył.
Z drugiej strony to nic nadzwyczajnego, u mnie często zdarza się że po obejrzeniu jakiegoś filmu postrzegam niektore rzeczy i zjawiska inaczej niż do tej pory. lub np. zmieniam sposób myślenia lub postrzegania świata... tak poza tym to ogólnie film jest nieźle oddziaływującym medium. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Mejwen

widzialem ten film w polskiej telewizji dawno temu i od tego czasu szukam go i nie moge znalesc:( film jest rewelacyjny-ale zachecam do przeczytania ksiazki :)pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones