PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015546}

Oszustwo

Sharper
6,6 3 747
ocen
6,6 10 1 3747
6,0 3
oceny krytyków
Oszustwo
powrót do forum filmu Oszustwo
znawcawszystkiego

Widzieliśmy ☺️

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Oglądałam do końca, a jednak coś przegapiłam? Proszę o wtajemniczenie, bo nie chce mi się przeszukiwać :)

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Są dwie o której mówisz?

ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

Nic nie widziałam, bo nic nie było…

ocenił(a) film na 8
kinia76

znawcawszystkiego wspomina o scenach po napisach, a ja polecam scenę przed napisami początkowymi, wiele wyjaśnia choć jednocześnie jest sporym spojlerem. A propos przekrętów - polecam "Dom gry" Mameta.

ocenił(a) film na 7
So_What22

Możesz zatem podzielić się swoją interpretacją rzeczonej sceny? Chodzi jak mniemam o składanie mechanizmu zegarka.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

posty o "scenach po napisach" potraktowałem jako wkręcanie ludzi czyli "oszustwo", więc w tymże klimacie wymyśliłem treść mego posta. Sceny po napisach /brak takich scen/ już były wrzuciłem więc nowe "oszustwo" pisząc o scenie przed napisami.

ocenił(a) film na 7
So_What22

Rozumiem. A propos Domu gry, również polecam. Mimo iż już nieco leciwy, ale bardzo klimatyczny i chyba nawet jako remake, lepszy od pierwowzoru.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Jeśli lubisz kryminalne/sensacyjne filmy z motywem oszustwa, polecam świetny "Poza podejrzeniem" - Christopher Reeve oraz "nadworny aktor" Mameta -Joe Mantegna w rolach głównych.

ocenił(a) film na 7
So_What22

Konstrukcja filmu jak u Mameta,tez to zauwazylem :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

ty śmieszku perfidny :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones