PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 558
ocen
7,3 10 1 32558
6,0 4
oceny krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

Predatora, Dzien Niepodleglosci czy Terminatora czyli najlepszych filmow s-f obok jeszcze Obcego... czy jakiegos shitu typu Lowca Androidow czy Kula?

ocenił(a) film na 10
EkspertFilmowy

raczej bliskie spotkania 3-stopnia, a może to złe porównanie, może bardziej do Misji na Marsa, w każdym razie nie ma tam tyle akcji, strzelania, bitew co w wymienionych przez ciebie filmach. Jeśli szukasz filmu gdzie dużo strzelają to ten ci się raczej nie spodoba, ale nie można go porównać do Kuli czy Łowcy Androidów. Jestem fanką Terminatora, Obcego i Dnia Niepodległości, ale Otchłań uważam za rewelacyjny i mój ulubiony więc bardzo polecam.

ocenił(a) film na 10
pina

Jak to niemożna porównać go do "Kuli" ??? Można i to bardzo, Akcja w obydwu filmach dzieje się na dnie oceanu gdzie jest kontakt z obcą cywilizacją, to wystarczy .

ocenił(a) film na 8
cyklon

Kolego określanie "Dnia Niepodległości" jednym z najlepszych filmów s-f jest dużym nadużyciem, przecież to widowiskowa bajka, fakt sprawnie wykonana, ale rażąca miejscami naiwnością i sztucznością. To jednak nic wobec zbrodni jaką popełniasz określając "Łowcę Androidów" shitem!!! Przecież to jest jeden z najlepszych obrazów s-f, pisać dlaczego nie będę, bo znajdziesz takich tematów sporo na forum "Blade Runner". Polecam zapoznaj się jeszcze raz z tym filmem, poczuj i zrozum

PitSmokinShit

Prawdę gada!

ocenił(a) film na 8
PitSmokinShit

wiesz,dla niektórych,w tym wypadku jak widac również,film s-f to film gdzie są potwory i zagrożenie ludzkości. Ten film to czyste s-f...nie ma potworów zabijających ludzi ani cyborgów,za to jest świat fantastyki z hepi endem....nie lubie takich filmów na ogół,ale to co obejżałam przed chwilą było dla mnie niezłą dawką czystej fantazji,chwilami troszke aż zabardzo naciągniętej(stąd 8 nie 10),ale mimo wszystko dobrze sie ogląda ten film...fabuła jest rewelacyjna i nie powiewająca nudą przez okrągłe 2h a o efektach jak na tamte czasy nie wspomne,bo myślałam że jest to film z ok.97' zanim zajrzałam na FW

ocenił(a) film na 8
EkspertFilmowy

Moim zdaniem żaden Dzien niepodległosci ani Predator ani Pojutrze, ani nie są w stanie nawet zacząć dorównać temu filmowi. Jest lepszy od wiekszosci takich filmów i pewnie dlatego tak mało znany. W porownaniu z jego klimatem tamte wysiadają. Może nie równa sie Łowcy ale Terminarowi albo jest równy albo nieco lepszy.

EkspertFilmowy

Łowca... i Kula to shit ?!?! W takim razie mogę polecić ... hmm, Fantastic 4 ?? albo coś w tym stylu. Tam masz sporo strzelania i i błyskotek. Odniosłeś się w taki sposób do niesamowitych obrazów sience fiction, że natychmiast polecam Ci również zmienić nick
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones