PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748073}
6,5 7 503
oceny
6,5 10 1 7503
OtherLife
powrót do forum filmu OtherLife

9/10..Dawno film mną tak nie wstrząsnął!!
..GENIALNY!!
Raczej da ludzi otwartych umysłowo..a jeszcze robią perełki;)..nie każdy zrozumie..
Każdy jest więźniem swego umysłu - pytanie czy jesteśmy wstanie to pokonać i się z niego wyrwać...
Film można interpretować w wieloraki sposób...

dvddvd

Możemy się wyrwać.
Przez medytację.
Kiedy dowiesz się Kim Jesteś.
Polecam książkę Anthony De Mello - Przebudzenie oraz Osho - Księga ego

ocenił(a) film na 5
bliskoprawdy

Jeżeli chcesz być orłem i żerować na kurczakach to rób jak ci każe Anthony.

ocenił(a) film na 9
dvddvd

Świetny film, mam takie same odczucia.

ocenił(a) film na 3
dvddvd

Słaby

ocenił(a) film na 4
dvddvd

Slabizna, tylko pseudointelektualistom sie podoba, tzn. udaja ze sie podoba

dvddvd

Dlaczego nie 10/10? Co cię powstrzymuje?:)
Po co ta dziesięciostopniowa skala ocen? Wystarczyły by dwie: dno/arcydzieło. Duża część użytkowników nie potrafi zniuansować swoich ocen, przyznają oceny skrajne, i tak filmy przeciętne lub, w najlepszym wypadku, niezłe dostają "arcydzieło". To sprawia, że dopiero średnia z tysięcy ocen daje jakąś miarodajną informację o filmie. Na takim portalu jak ten, robionym przez amatorów dla amatorów, spokojnie wystarczyła by ocena dwustopniowa - jak na jutubie - łapka w górę lub w dół.

ocenił(a) film na 4
dvddvd

Film zaprzepaszczonego potencjału. Ciekawy, choć bynajmniej nie oryginalny pomysł i scenarzysta, który niestety bardziej starał ukryć, że fabuła drepce w miejscu, niż fabułę rozwinąć. Jednak można obejrzeć i jakiś tam klimat jest.

ocenił(a) film na 4
dvddvd

Ja nie zrozumialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones