PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699042}

Otwórz mi drzwi

Do-hee-ya
6,7 333
oceny
6,7 10 1 333
Otwórz mi drzwi
powrót do forum filmu Otwórz mi drzwi

Opis

ocenił(a) film na 5

"Young-nam Lee zostaje przeniesiona do małego rybackiego miasteczka, gdzie ma objąć stanowisko komendanta miejscowego posterunku policji. Zamieszkała głównie przez starzejących się emerytów miejscowość polega wyłącznie na pracujących na kutrach imigrantach. Gwiazdą miejscowej społeczności jest Yong-ha Park, jeden z nielicznych młodych, którzy zdecydowali się zostać w miasteczku, a który zajmuje się sprowadzaniem z zagranicy imigrantów do pracy na kutrach. Wkrótce po zjawieniu się w mieście Young-nam Lee napotyka bawiącą się samotnie przy drodze dziewczynkę. Wieczorem tego samego dnia zauważa tę samą dziewczynkę gonioną i bitą przez pijanego Yong-ha Parka. Dziewczynka, której na imię Sun Dohee, okazuje się być porzuconą przez matkę pasierbicą Yong-ha Parka. W imię dobra miasteczka miejscowa społeczność i policja przymykały oczy na maltretowanie dziewczynki przez Yong-ha Park i jego matkę. Young-nam jako pierwsza wstawia się za Sen Dohee, która wkrótce zaczyna nie odstępować jej na krok. Niedługo później w wypadku ginie matka Yong-ha Parka, a Young-nam postanawia zabrać na czas wakacji Sen Dohee od agresywnego ojczyma. Gdy jednak lato chyli się ku końcowi, a Sen Dohee ma wracać do domu sprawy się komplikują. Im Young-nam zaczyna lepiej poznawać dziewczynkę tym bardziej zaczyna dostrzegać jej skrywaną, niepokojącą naturę. Do głosu zaczyna także dochodzić przeszłość Young-nam będąca powodem jej przeniesienia z Seulu do prowincjonalnego miasteczka" - http://jedzacpopcornpaleczkami.blogspot.com/2016/02/otworz-mi-drzwi.html?view=mo saic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones