PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042871}

Później

The After
5,5 2 572
oceny
5,5 10 1 2572
Później
powrót do forum filmu Później

Etniczne zróżnicowanie na siłę w estetyce spotu reklamowego. Na końcu mógłby widnieć numer telefonu zaufania.

Dramat

O co chodzi z tym "etnicznym zróżnicowaniem na siłę"? Serio pytam, ostatnio pod co drugim filmem pojawiają się komentarze w tonie "nie jestem rasistą ale...". Takie właśnie pseudomądre recenzyjki które można spokojnie skrócić do "byłoby lepiej gdyby nie ci czarni/Azjaci/geje...". Naprawdę tak trudno jest dać ocenę bez dorzucania ksenofobicznych wtrętów?

ocenił(a) film na 3
apriljana

Nie, nie pytasz serio. Gdyby tak było to zakończyłabyś na znaku zapytania. Zamiast tego wspominasz o rasizmie i ksenofobii.
Ani Chińczycy, ani Japończycy, ani Koreańczycy ani Hindusi nie podlegają w swym kinie polityce etnicznego zróżnicowania. Czy nazwiesz ich ksenofobami? W bollywoodzkich czy tajskich filmach nie ma białych ani czarnych. Czy to rasizm?

Dramat

W brytyjskiej etiudzie pokazano człowieka o ciemnej skórze, wszak wiadomo, że brytyjskie społeczeństwo w ogóle nie jest zróżnicowane, cóż za okrutny przykład "poprawności politycznej", blablabla... pod każdym tematem wyrzucasz te same teksty. Tak, to rasizm.

ocenił(a) film na 3
apriljana

A może napiszesz o swoim odbiorze dla odmiany?

ocenił(a) film na 4
Dramat

XDDDD no tak, bo Wielka Brytania jest tak samo zróżnicowana etnicznie jak kraje azjatyckie. najgłupsza wypowiedź jaką czytałem od dawna

ocenił(a) film na 3
apriljana

Ale dlaczego ksenofobicznych wstrętów? To już nie można być ksenofobem? To właśnie ta strona polityczna, która urządza marsze wolności i o nią walczy, zarzuca innym rasizm, ksenofobię i antysemityzm. Ale czyż wolność nie polega właśnie na wyrażaniu swojej opinii i posiadaniu własnych przekonań? Jestem ksenofobem i antysemitą, więc uszanuj to proszę i toleruj.

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Dla nich wolność to wolność wyboru jednej z 53 płci.

Bokciu

Wygooglaj sobie hasła szacunek i tolerancja bo robisz z siebie pajaca.

ocenił(a) film na 3
apriljana

Nie ma takiej potrzeby. Tak więc powtarzam - uszanuj moje poglądy i bądź wobec nich tolerancyjna...i
 nie udawaj durnej.

ocenił(a) film na 8
apriljana

Może nigdy nie był w Londynie.

apriljana

Pani Dramat ciągle ma tego typu problemy: "20 000 gatunków pszczół" = "zniszczenie cywilizacji". "Supersex" =  "zmierzamy ku zagładzie". Dobrze, że pamiętam jej pochwały nad "antyfaszystowskim" najazdem Rosji na Ukrainę, bo myślałbym już, że znikąd nie ma nadziei.

ocenił(a) film na 3
Dramat

Etniczne i zarazem orientacyjne. W końcu przecież musiał się pojawić i ten wątek - zatem mamy też lesbijkę. Z niecierpliwością czekałem na gejów...i tu się zawiodłem.

ocenił(a) film na 4
Bokciu

ta dziewczyna udawała lesbijkę, żeby uniknąć spalenia utrzymywanego w tajemnicy związku z facetem, no ale prawicowy mózg widzi słowo lesbijka i już przestaje cokolwiek rejestrować, tylko wysyła kupsko w gacie i idzie na filmweba pisać kolejne debilne komentarze zdradzające że czytanie ze zrozumieniem u niego leży.

ocenił(a) film na 7
Dramat

Ładnie trzeba mieć nasrane by mieć problem, że etiuda, gdzie akcja dzieje się w Londynie, która prawi o konkretnych wartościach i radzeniu sobie ze stratą, była zalana bełkotem etnicznym. Można się do tego doczepić w baaardzo wielu produkcjach netflixa czy nowych (starych) zasadach nominacji oskarowych etc. Ale nie jest to regułą. Bicie piany przy takiej produkcji pokazuje jakie wartości przede wszystkim przyświecają Tobie Panie/i (?) Dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones