PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8619}
8,0 18 586
ocen
8,0 10 1 18586
8,1 28
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

Pomocy 

ocenił(a) film na 10

Jak nazywał się film, w którym alkocholik niszczy sprzety i demoluje pokoj w poszukiwaniu alkocholu, ktory ukryl. Dopiero kiedy wyczerpany pada na lozko, zauwaza ja w oswietleniu lampy, wlasnie schowana w zyrandolu. Jezeli ktos cos kojarzy to prosze o tytuł.

ocenił(a) film na 10
Kornblumenbaum

Żółty szalik.

ocenił(a) film na 10
kielbasek13

Dziekuje. Caly czas wydawalo mi sie, ze to byl inny film, przede wszystkim czarno bialy. Nie wiem dlaczego, byc moze ta scena zostala zaczerpnieta juz z jakiegos innego filmu i dlatego kolatala mi sie w glowie a "zoltego szalika" wogole nie bralem pod uwage, mimo ze go ogladalem nie raz.

Kornblumenbaum

Jeśli czarno-biały to może ten: http://www.filmweb.pl/film/Stracony+weekend-1945-31663

ocenił(a) film na 10
kasietta

Dziekuje za wskazówke. Jak bede miec okazje to obejrze i oczywiscie dam znac. Tak sobie myslalem, ze wlasciwie taka scena mogla inspirowac wielu rezyserów, ktorzy krecili w tej tematyce.

Kornblumenbaum

Możesz obejrzeć tu: www.youtube.com/watch?v=ITC5R56CAVg tyle że bez napisów.

ocenił(a) film na 10
kasietta

Obejrzane, zaspokojone. Być moze zapamietalem go dosc chaotycznie ale to wspomnienie mnie meczylo do teraz. To jest wlasnie ten film. Po stokroć dziekuje!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones