PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848826}
3,3 29 598
ocen
3,3 10 1 29598
2,1 16
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

Dopiero po obejrzeniu całości będziemy mogli zweryfikować, czy film poszedł w stronę gniota czy średniaka. Już ciekawiej zapowiada się Small World.

Dziś rano widziałem zwiastun i jak na moje oko, to wiesz co Stary? Zapowiada się kolejny gniot na miarę "Kobiet Mafii 2" czy "Botoksu".
Wydaje mi się że kolo-lolo łapie się za kolejny temat, gdzie poczytał coś o tym we Fakcie oraz Superaku i chce na tym kolejny następny zbić.
Wiadomo że na tym Podkarpaciu było co było, wiadomo też, że podobno był tam zamieszany były marszałek, wiadomo też społeczeństwo jest strasznie podzielone na Rząd i antyRząd. Dużo osób to łyknie i Krzemieniecki zrobi na tym kolejne bańki na nową furę.
A co co Patryczka, to wygooglaj sobie na yt co mówi o nim jego dawny współautor książki - Jarek Pieczonka. Jak chociaż 50% jest z tego prawdą, to Veguś to jest jednym z największych hipokrytów polskiego showbiznezu.

By the way... mogłem Ci już powyższe pisać, bo nie raz i nie dwa przecinamy się na filmwebie przy okazji dyskusji.

Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones