Pętla

2020 1 godz. 45 min.
3,9 5 462
oceny
3,9 10 5462
2 801
chce zobaczyć
2,1 7
ocen krytyków
{"rate":2.142857,"count":7}
powrót do forum filmu Pętla
  • TimeSak ocenił(a) ten film na: 8

Pod każdym jego filmem jest tyle hejtu, po komentarzach widać że nikomu to kino się nie podoba a jednak zarabia miliony na tych filmach, myślę że nie bez powodu.
    Proste nie lubisz - nie oglądasz (tym bardziej w kinie)

Zapewne większość komentarzy powstaje po obejrzeniu co najwyżej zwiastunu.

• TimeSak 1. Bo żyjemy w Polsce i jak coś komuś wyjdzie to ludzie zazdroszczą. Taka mentalność.
    2. Kontrowersyjne tematy nie są mile widziane wśród Polaków.
    3. 90% Polaków to zwykle cebule.
    4. Rób swoje i nie patrz się na innych.
    Pozdrawiam serdecznie.

• kubelek0908 Ale co mają zazdrościć? Vedze udanego filmu? XD

• kubelek0908 90% Polaków to zwykle cebule -uhmm tak by właśnie powiedział cebulak, więc zapewne masz rację..

• kubelek0908 od ciebie najbardziej smierdzi takim obrzydliwym polactwem eww ale cuchnie

• TimeSak Bo ten film jest po prostu chujowy?

• Tomasz_L_filmweb ocenił(a) ten film na: 1

TimeSak Nie jestem w stanie zrozumieć jak komuś może podobać się to kino. Sam oglądam czasami lekkie proste filmy ale tej kupy, którą produkuje Vega nie jestem w stanie. Ostatnio próbowałem przejść przez Politykę. Wytrzymałem z 20 minut zastanawiając sie jak tacy aktorzy mogli w ogóle zagrać w czymś takim. Koleś trzepie kase i ok. Biznesmen z niego jest super. Ale to, że on tą kasę robi świadczy o naszym społeczeństwie. I to jest przykre, chore, niezrozumiałe

• barrtolini1910 ocenił(a) ten film na: 8

Tomasz_L_filmweb Czyli nie oglądałeś, ale dałeś 1. To tłumaczy, dlaczego ten film ma 3.9 - bo takich tłuków musi być więcej...

• barrtolini1910 Nie trzeba tych gniotów oglądać, żeby dać jedynkę, bo biznesmen trzaska filmy taśmowo. I na jednym schemacie. Powiem więcej - lepiej to świadczy o gustach filmowych danej osoby, niż danie ósemki po obejrzeniu.

• Tomasz_L_filmweb ocenił(a) ten film na: 1

barrtolini1910 barrtolini1910. Czy ja Ciebie obraziłem że pozwalasz sobie na inwektywy? Zresztą tak jak napisał Prawdziwy_Rychu po poprzednich filmach wiem, że będzie to gniot. Co wiecej, jak już będzie na Netfliksie to poświęce mu te 20 minut (tyle wytrzymałem na Polityce) by się utwierdzić w przekonaniu, że dla tych gniotów powinny być punkty ujemne.