Pętla

2020 1 godz. 45 min.
3,9 5 452
oceny
3,9 10 5452
2 790
chce zobaczyć
2,1 7
ocen krytyków
{"rate":2.142857,"count":7}
powrót do forum filmu Pętla
  • pawelisto2 ocenił(a) ten film na: 4

ale po prostu nie chce, bo i po co?
    Robi syf i to się klika, to się sprzedaje, o nim się mówi, więc po co ma robić coś więcej? W 2020 powstały jedne z najgorszych filmów w dziejach kinematografii(cóż za zaszczyt, że oba polskie).

Najgorsze były chyba momenty kiedy cała sala rżała ze śmiechu, a ja zmieszany nie wiedziałem co robić i później już w losowych momentach się uśmiechałem pod nosem cobym nie wyszedł na jakiegoś nadętego gbura co przyszedł Vegete powyzywać. Nie jestem jakimś intelektualistą, na co dzień raczej nie mam kija w czterech literach, ale naprawdę śmiać się, że lekko upośledzony policjant odstrzelił łeb psu?
    Pomijam już fakt, że film jest kompletnie obrzydliwy, bo na sceny "roboty ustnej" na oczach Cygana, czy wycierania nasienia z ciała po prostu szkoda klawiatury

• pawelisto2 >>>Vega mógłby robić dobre filmy, czasami takie mam wrażenie, ale po prostu nie chce, bo i po co? <<<

Dokładnie. Facet po prosu wie co się najlepiej sprzedaje wśród przeciętnego oraz niezbyt wymagającego widza, robi to i to sprzedaje zgarniając przy tym poważny hajs.
    A że facet umie w kino, to pokazał choćby pierwszym filmem "PitBull" potem jego kontynuacją w postaci serialu, ciekawym serialem "Instynkt" czy "Służbami Specjalnymi". Ba! Nawet jak reżyserował jeden z sezonów plastikowych "Kryminalnych", to był chyba najbardziej wciągający sezon. Czyli jak chce to potrafi. No ale po co, skoro taki paździerz jaki tworzy obecnie najlepiej mu się sprzedaje.