PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717724}

Płomień

I ekrixi
5,6 892
oceny
5,6 10 1 892
6,1 7
ocen krytyków
Płomień
powrót do forum filmu Płomień

życie ...

ocenił(a) film na 8

Dla mnie film jest obyczajem, a nie thrillerem i raczej dla miłośników zagłębiania się w uczucia i emocje ludzkiej egzystencji, niż dla miłośników kina akcji. Bardzo podobał mi się sposób w jaki zostały ukazane uczucia i emocje, które towarzyszyły parze bohaterów. A ponieważ życie jest tylko życiem i daje swoje rozterki i bolączki historia filmu toczy się ciekawie.
Kolejny raz uderza mnie fakt, jak bardzo tracimy w dzisiejszych czasach poczucie tego co ważne.

ocenił(a) film na 8
PatiWolf

Inny aspekt wynikający z filmu (nie jedyny):
Gdy jest dobrze, możemy planować i budować, gdy płonie w nas ból, miotamy się i niszczymy wszystko w około. W tym bólu jesteśmy sami, bo to tylko nas trawi ten płomień. Płomień którego nie da się opanować, którego nie da się ugasić. Jedyne co możemy zrobić to życzyć sobie żeby choć na trochę zelżał. Jedyne co możemy zrobić to odseparować go od tego, czego jeszcze nie zdążył pochłonąć.

ocenił(a) film na 7
ubikxxx

Zgoda, z tym jednak zastrzeżeniem, że dotyczy to głównie osób, społeczeństw czy Państw żyjących na kredyt, zdegenerowanych konsumpcją, hedonizmem i lenistwem. One sobie z kryzysami nie radzą i Grecja/Grecy są tego najlepszym przykładem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones