PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118442}

Pachnidło: Historia mordercy

Perfume: The Story of a Murderer
7,4 324 447
ocen
7,4 10 1 324447
6,2 24
oceny krytyków
Pachnidło: Historia mordercy
powrót do forum filmu Pachnidło: Historia mordercy

Skoro kobieta jest tutaj pokazana tylko jako przedmiot do wydobycia z niej zapachu? Raczej powinny odezwać się feministki i obrońcy praw kobiet i być zgorszone tym filmem.

ocenił(a) film na 7
brzytew

W filmie kobieta(konkretniej młoda, piękna, z powodzeniem, rozkwitająca dziewczyna) jest pokazana jako coś pięknego. To Jan traktował je jak przedmioty ale dlatego że był psychopatą. Mi bardzo podobał się ten film( właśnie skończyłam) i nie uważam że przy każdym urażeniu czegokolwiek trzeba się gorszyć. Poza tym, wybacz czepliwość, powinny jeżeli co? 'Powinność' występuje jedynie w zestawieniu z czymś. Nie jestem bardzo zagorzałą feministką, mój feminizm ogranicza się do pracy na równi z facetami, ale denerwują mnie rzeczy takie jak mniejsza płaca dla kobiet. Jednak bez przesady, bez przesady. Filmowi daje 8, dałabym wyże, ale nie trzymał się miejscami książki do której byłam przywiązana.

ocenił(a) film na 7
brzytew

nie jako przedmiot do wydobycia zapachu.. bardziej jako ideał piękna mający władzę nad ludzkością (bo w końcu co z ludzmi w ostatnich scenach zrobił ich zapach? zawładnął nad umysłem i ciałem)

ocenił(a) film na 6
poli_ester

tak masz racje, kobiety maja calkowita wladze nad facetami niestety eh teraz na to zupelnie inaczej patrze, moze doroslem po prostu hehe

ocenił(a) film na 7
brzytew

Haha to prawda, do tego filmu trzeba dorosnąć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones