PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118442}

Pachnidło: Historia mordercy

Perfume: The Story of a Murderer
7,4 324 445
ocen
7,4 10 1 324445
6,2 24
oceny krytyków
Pachnidło: Historia mordercy
powrót do forum filmu Pachnidło: Historia mordercy

...o co chodzi w tym filmie? Bo ja zrozumiałam tylko tyle, że główny skrzywiony psychicznie bohater
morduje niewinne kobiety, żeby wyizolować z nich perfekcyjny zapach, bo taką ma obsesję, a na
koniec mu się udaje, i zapach jest "WOW". No,ok, ale... po co to pokazywać? Człowiek nienormalny,
przerażający, no i tyle, ani to fascynujące, ani pouczające. Czy nie dostrzegłam czegoś? Bo jeżeli nie,
to sorry, ale nie dostrzegam w nim żadnego sensu... Może mnie kto oświeci i zmienię ocenę.

Laleli

Czlowiek jest sklonny by przymknąć oko na krzywde innych dla osiagniecia własnych zachcianek i przyjęmności , kupujac skórzane buty czy jedząc mięso godzimy się na krzywde zwierząt i tak naprawde przyczyniamy sie do niej , ten tlum na końcu dla wlasnej przyjemnosci godzi sie i akceptuje zlo mordercy innymi slowo cel uświeca środki

ocenił(a) film na 8
Laleli

"Po co to pokazywać"? Czy w kinie chodzi o to, by pokazywać jedynie dobrych, zdrowych, nieskazitelnych ludzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones