PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118442}

Pachnidło: Historia mordercy

Perfume: The Story of a Murderer
7,4 324 447
ocen
7,4 10 1 324447
6,2 24
oceny krytyków
Pachnidło: Historia mordercy
powrót do forum filmu Pachnidło: Historia mordercy

Nudny i porąbany.

ocenił(a) film na 4

Nuda i paranoja. Ten i inne w stylu Piły mają wiele fanów ale mnie to nie kręci. Ba, nawet nie
rozumiem że takie brednie będące wymysłem ludzkiej wyobraźni podbijają serca i umysły
milionów widzów na świecie. Hostele, Cube i inne takie dziwactwa dzięki dużej publiczności
powodują że powstają coraz dziwniejsze scenariusze i chyba niektórzy się wstydzą przyznać że to
dno.

ocenił(a) film na 9
buloss

"W stylu Piły" ? :D Stawiam, że nie widziałeś filmu (ani nie czytałeś książki), bo byś nie pisał takich niedorzeczności.

msbotor

No dokładnie. Rozumiem, że może jednym się podobać a drugim nie ale przyrównanie do Piły - kompletnie bez sensu. Szczególnie jeśli ktoś czytał dodatkowo książkę.

użytkownik usunięty
Truskaweczka002

W sumie mają wspólną cechę, oba są chuiowe.

ocenił(a) film na 3
buloss

zgadzam się całkowicie. Zmarnowałam ponad 2 godziny na obejrzenie czegos tak złego, nie mogę tego przeboleć. Film jest przede wszystkim nudny, ale historia tak straszna, nieciekawa, IDIOTYCZNA że zadziwia mnie jak to może się komukowiek podobać?

hiss

Co za denny film, koleś miał lepszy węch niż orkowie we "Władcach Pierścieni". Zmarnowany czas a ta ocena 7,4 to jakiś żart...

ocenił(a) film na 10
buloss

Zapewniam Cię, że nikt nie wstydzi się przyznać, że to dno. W dużej mierze nie jesteśmy już na tym poziomie intelektualnym, który mówi: "Wszystkim się podoba, więc nie mogę powiedzieć inaczej".
Porównujesz "Pachnidło" do horrorów, chyba tego nie przemyślałeś. Pleciesz bzdury.
Szanuję to, że Ci się nie podobał, ale sądząc po tym, jak to uargumentowałeś, nie powinnam nawet tracić czasu, żeby pisać to, co teraz piszę.
Mówi się trudno. Ludzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones