PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118442}

Pachnidło: Historia mordercy

Perfume: The Story of a Murderer
7,4 324 423
oceny
7,4 10 1 324423
6,2 23
oceny krytyków
Pachnidło: Historia mordercy
powrót do forum filmu Pachnidło: Historia mordercy

Moja 13 letnia siostra chciałaby go obejrzeć, ja go nie widziałam nie mam ochoty. Nie wiem czy jej
pozwolić... Od ilu la oceniacie ten film?

lussi13

Widziałam ten film trzy razy ostatni raz kilka lat temu ... Powiem Ci tak, to zależy na ile dojrzała jest Twoja 13-letnia siostra ;) jesli chce go obejrzeć, to raczej nie jest pustą paniusią (bez obrazy). myślę, że może obejrzeć spokojnie, ale w towarzystwie oczywiście.

_J_K_

Ok dzięki

ocenił(a) film na 9
lussi13

Od 16 lat, chociaż może nie zostać zrozumiany i przez starszych widzów. Zdecydowanie nie dla młodszych, bo skutek co najwyżej demoralizujący będzie miał. Tak ja oceniam.

ocenił(a) film na 7
lussi13

Niech poczeka z 2 lata. Film poczeka na nią, a teraz może nie zrozumieć. ;)

Mery_98

Ok, ona i tak już nie opamiętania ze chciała go obejrzeć :) przypomnę jej za 2 lata :)

ocenił(a) film na 4
lussi13

13 lat to wydaje mi sie za wczesnie, choc znam takich co to krwawe horrory juz ogladali w tym wieku (pokryjomu- czyt: JA :-)). Swoja droga fajna masz siostre ze sie pyta o zgode, moja by sie mnie nie zapytala tylko po cichu se obejrzała:))

monia198923

Ja się w sumie przypadkiem dowiedziałam, ze ona ma zamiar obejrzeć :)

ocenił(a) film na 10
lussi13

Tu nawet nie chodzi o gołe piersi - bo przecież to teraz jest wszędzie, ale myślę, że po prostu nie zrozumiałaby tego filmu. Niech książkę przeczyta - jak książkę ogarnie to śmiało może oglądąc :)

wodamka

Ok dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones