PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118442}

Pachnidło: Historia mordercy

Perfume: The Story of a Murderer
7,4 324 426
ocen
7,4 10 1 324426
6,2 23
oceny krytyków
Pachnidło: Historia mordercy
powrót do forum filmu Pachnidło: Historia mordercy

Nie mogę powiedzieć, że film był jednoznacznie zły, ale jest to kino raczej dla nastolatków. Dojrzały, świadomy widz nie znajdzie tam niczego ciekawego. Temat dobry na krótkie opowiadanie z tzw. dreszczykiem; na film nadaje się raczej średnio.
Można zobaczyć jak się ma dużo czasu.

ocenił(a) film na 7
Motorcycle_Boy

temat dobry na krótkie opowiadanie? ten film powstał na podstawie książki, która ma ok. 250 stron tak tylko dodam

ocenił(a) film na 6
cicero123

W sumie mnie to yebie ile ma stron książka. Zdanie nie zmieniam, bo mnie to gówno w sumie nieźle wymęczyło.

użytkownik usunięty
Motorcycle_Boy

Więc, według Ciebie, nastolatek nie zasługuje na miano "świadomego widza"? :-)

ocenił(a) film na 6

Statystyczny nastolatek raczej nie. Wiem, co podobało mi się w wieku 15 lat i wiem, co podoba mi się teraz, w wieku 30.

użytkownik usunięty
Motorcycle_Boy

Cóż. Myślę, że to nie kwestia wieku, a dojrzałości :)

użytkownik usunięty

Jak najbardziej - racja.
Pozdrawiam :))



ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

Może powinieneś bardziej się wczuć w historię Jana Baptysty . To jest naprawdę ładny film i z przekazem. Obejrzyj jeszcze raz .

ocenił(a) film na 6
Motorcycle_Boy

Film dla mnie 6/10.
Nie jest to kino si-fi więc dla czego dali magiczny perfum zrobiony z ludzi?
Nie rozumiem dla czego Jan musiał zabijać swoje ofiary, mógł je owinąć tym bandażem i zostawić tylko otwór do oddychania...

ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

Bosh , jesteś tak obrzydliwie płytkim odbieraczem filmów że po prostu żal mi na cb patrzeć. Jak można powiedzieć że tak rozwinięta fabuła która jest dopracowana w każdym calu jest w pełni wystarczająca tylko na krótkie opowiadanie!!?? Poza tym twoje pojęcie "kina dla nastolatków" jest tak bezsensowne , że aż fajne , ale to jakie filmy się ogląda , to kwestia gustu i dojrzałości a nie wieku . Popracój trochę nad tym , co piszesz . Pozdro :-)

ocenił(a) film na 6
mati1313

A ty tez "popracÓj" trochę nad tym, co piszesz :)
Również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Motorcycle_Boy

wybaczcie, ale wg mnie jest odwrotnie, to nie jest bajeczka dla dzieciaków z gimnazjum, tylko własnie dla osob bardziej dojrzałych będących w stanie zrozumieć ten film..
nie mam pojęcia jakim 'świadomym, dojrzałym widzem' jesteś, ale jak dla mnie ten film to mistrzostwo. i jako jedna z niewielu pozycji, gdzie film jest dużo lepszy niż książka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones