PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8485}
7,9 6 443
oceny
7,9 10 1 6443
7,9 7
ocen krytyków
Paciorki jednego różańca
powrót do forum filmu Paciorki jednego różańca

Czy ktoś się orientuje czasem w której dzielnicy Katowic ulokowano Habryków? A może ten budynek nadal istnieje? Mi się wydaje że to będzie Podlesie, ale nie jestem miejscowy, więc może ktoś będzie wiedział. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Pro100wnik

Ten dom leży na Brynowie na ulicy Jerzyków ;)

ocenił(a) film na 9
francesco95

O Widzisz, super! Dzięki za odpowiedź! ;)

ocenił(a) film na 8
francesco95

W filmie widać na dom na przeciwko nr 70, na pewno to ulica Jerzyków?

francesco95

Kolego - nie pasuje jak cholera. W filmie jest jakiś szeregowiec, a na Jerzyków są wolnostojące chałupy. Coś nie pasuje i to bardzo.

Pro100wnik

Dowiedziałeś się czegoś? Jak na moje to nie jest ulica Jerzyków. Ani spadek terenu, ani numer 28 widoczny w filmie - nie pasują do żadnych zabudowań z dzisiejszych zdjęć Google Street View.
Mnie też bardzo by interesowały w zasadzie wszystkie lokalizacje przedstawione w tym filmie. Szczególnie ulica, która szedł pochód żałobny oraz okoliczne zakłady pracy. Co, gdzie, itd.
Z góry dziękuję jeśli ktoś byłby w stanie pomóc!

ocenił(a) film na 10
gerald

Katowice- Giszowiec ul. Przyjazna 28 , dom nadal istnieje

Gisz

Mi i komuś tam wcześniej chodziło chyba o ten dom, w którym Habryka dokonał żywota, ale za ten adres mimo wszystko BARDZO dziękuję. Miejsce do zobaczenia na żywo przy okazji wizyty w Katowiach. :) Artykuł przeczytałem. Super.
Natomiast wracając do tego drugiego domu. Wiesz może coś o nim? :)

ocenił(a) film na 10
gerald

Ciekawy artykuł do przeczytania znajdziesz pt. Ten dom nadal istnieje stronka Silesia -day -by-day. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones