Paciorki jednego różańca

1979 1 godz. 46 min.
7,9 5 135
ocen
7,9 10 5135
3 893
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":4}
{"type":"film","id":8485,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Paciorki+jednego+r%C3%B3%C5%BCa%C5%84ca-1979-8485/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Paciorki jednego różańca
 • Angelika_Zygadlo ocenił(a) ten film na: 10

  Oglądałam z wielkim zaciekawieniem. Gra aktorska na wysokim poziomie, a może to nie była gra? Miałam wrażenie, że to żaden film, a skrawek życia dwojga ludzi, których obserwuje z ukrycia... wszystko było takie prawdziwe i naturalne. Były momenty zabawne ale i poruszające serce. Scena końcowa - brak mi słów... upłakałam się i pół nocy z głowy... leżę i rozmyślam. Polecam, dla mnie 10/10 i na pewno już jeden z ulubionych.

 • andre_ ocenił(a) ten film na: 8

  Angelika_Zygadlo Oni chyba nie musieli grać, tzn. po prostu zagrali siebie. I to jak zagrali. Czapki z głów.

  A film na pewno ważny, nie tylko dla Ślązaków. Takie sytuacje zdarzają się na całym świecie.

 • Angelika_Zygadlo Dialogi są w tym filmie bardzo naturalne - jakbym słyszał mojego dziadka i babcię. Nawet to charakterystyczne poczucie humoru, te złośliwe uśmieszki głównego bohatera, gdy robi coś na przekór swojej żonie - znów, jakbym swojego dziadka widział.

 • agmaria ocenił(a) ten film na: 9

  Angelika_Zygadlo Wspaniały film.Właśnie go obejrzałam kolejny raz i myślę że dopiero teraz widać jak bardzo Pan Habryka miał rację walcząc o ten skrawek przeszłości.Na szczęście pozostał ,zapewne częściowo także dzięki temu filmowi a na pewno dzięki Panu Kazimierzowi Kutzowi:)