Odtwórz Zwiastun nr 1 2:06
Film

Big Ass Spider

2013 1 godz. 20 min.
4,2 1 541
ocen
4,2 10 1541
511
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":2}
{"id":"630795","linkUrl":"/film/Paj%C4%85k+gigant-2013-630795","alt":"Pająk gigant","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/95/630795/7523317.2.jpg"}
Po nieudanym wojskowym eksperymencie na ulice Los Angeles wydostaje się pająk rosnący w zastraszającym tempie. Próbę uratowania miasta podejmują żołnierze i dezynsektor, Aleks.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Pająk gigant
Pająk gigant (2013) Zwiastun nr 1 2:06
Pająk gigant | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2013 | Film Gigantyczny pająk wydostaje się na ulice Los Angeles i atakuje ludzi. Miasto Aniołów staje w obliczu zagłady, bo insekt rośnie z każdą minutą i każdą zjedzoną ofiarą. Przy czym nie żywi się owadami, tylko... ludźmi! Na trop wielkiego insekta wpada sprytny tępiciel pająków, Alex. Wkrótce okazuje się, że w katastrofie palce maczało wojsko – gigantyczny pająk to wynik nieudanego eksperymentu. Gdy nowoczesna broń żołnierzy nie wystarcza, jedynym ratunkiem ludzkości okaże się dzielny eksterminator.

Gigantyczny pająk wydostaje się na ulice Los Angeles i atakuje ludzi. Miasto Aniołów staje w obliczu zagłady, bo insekt rośnie z każdą minutą i każdą zjedzoną ofiarą. Przy czym nie żywi się owadami, tylko... ludźmi! Na trop wielkiego insekta wpada sprytny tępiciel pająków, Alex. Wkrótce okazuje się, że w katastrofie palce maczałoGigantyczny pająk wydostaje się na ulice Los Angeles i atakuje ludzi. Miasto Aniołów staje w obliczu zagłady, bo insekt rośnie z każdą minutą i każdą zjedzoną ofiarą. Przy czym nie żywi się owadami, tylko... ludźmi! Na trop wielkiego insekta wpada sprytny tępiciel pająków, Alex. Wkrótce okazuje się, że w katastrofie palce maczało wojsko – gigantyczny pająk to wynik nieudanego eksperymentu. Gdy nowoczesna broń żołnierzy nie wystarcza, jedynym ratunkiem ludzkości okaże się dzielny eksterminator.

studio
Epic Pictures Group / Film Entertainment Services / Snowfort Pictures (współudział)
data produkcji
2013
tytuł oryg.
Big Ass Spider
inne tytuły
Mega pająk (tytuł telewizyjny) Polska
Wielkodupy pająk Polska
Pająk gigant Polska
Big Ass Spider (tytuł video) Wielka Brytania
Mega Spider (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • na takie zagrożenie

  K2.

  trzeba stworzyć gigantycznego kapcia kubota

  26
  • Filmy klasy D dzielę na te robione przez idiotów "na poważnie" i na te do których inteligentni

   użytkownik usunięty

   twórcy maja dystans - traktują swoje "dzieło" z przymrużeniem oka, jako dobrą zabawę. I tak też odbieram ten film. Jako wyluzowującą opowieść z humorkiem, która nie irytuje i miło obejrzeć pod blanta czy browarek :)

  • Kiepski film

   Hipokinetyk ocenił(a) film na 3

   Zdecydowanie nie polecam

  • Za mało śmieszny

   guliver_filmweb ocenił(a) film na 5

   wiadomo że takie filmy ogląda się przede wszystkim dla beki, i to moim zdaniem wyszło tutaj średnio; chyba ani razu się nie zaśmiałem. Trudno było z tego zrobić chociaż przyzwoity film bo temat: "miasto jest atakowane przez rekina/pająka/węża/zmutowane ważki czy co tam jeszcze", jest już strasznie ... więcej

   1
   • Fanklub kina klasy Z - Mega Pająk

    Valdoraptor23

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.