PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32350}

Pająk

Spider
6,9 14 622
oceny
6,9 10 1 14622
6,4 16
ocen krytyków
Pająk
powrót do forum filmu Pająk

A cóż tu rozumieć

ocenił(a) film na 5

Specyficzny film. Szczególnie końcówka dziwna jak chciał zaatakować opiekunkę. Podobnie jak scena z gazem i matką. Można obejrzeć ale raczej wniosków nie da się wyciągnąć z tej produkcji.

ocenił(a) film na 9
Axel

Zrozumiałeś kolego ten film? Czy oglądałeś po czterech piwach?

ocenił(a) film na 5
Il_cattivo

Tak, zrozumiałem. I nie piję alkoholu.

ocenił(a) film na 9
Axel

To dlaczego uważasz, że końcówka jest dziwna? Jest ona wyjątkowo prosta, i wyjaśnia cały sens wszystkich wydarzeń...

Il_cattivo

Bo koleś jest sam dziwny ;) Pewnie myślał, że, to 4 część spidermana ;)

ocenił(a) film na 5
marcinek259

Wiesz, widziałem już tyle filmów, że nie mam zamiaru zastanawiać się nad głębią każdego z nich. Po prostu nie warto gdy oglądało się tysiące różnorakich filmów. Tym bardziej, że ten film był przeciętny.
A żarty powstrzymajcie dla siebie.

ocenił(a) film na 8
Axel

Axel chyba nie zrozumiałeś do końca tego filmu. Był bardzo dobry, twierdzenie, że był nudny utwierdza mnie w przekonaniu, iż cześć społeczności tego portalu to gimnazjaliści oczekujący jak najbardziej efektownej rozwałki z jak najcieńszą warstwą fabularną.

ocenił(a) film na 5
tha_shiznit

Ale ja nie powiedziałem, że film był nudny. Owszem, wiele osób na forum tak napisało, ale nie ja. Uznałem film za przeciętny. Cronnenberg miał już na swoim koncie dużo lepsze i ciekawsze filmy.

ocenił(a) film na 9
Axel

Podaj te lepsze ;) I uargumentuj swoje zdanie, dlaczego film jest wg ciebie słaby. Moim zdaniem wywyższa się bardzo mocno ponad przeciętność

Il_cattivo

dobra, uspokójcie się, bo temat na samej górze przez was się znajduje, a spoiler od razu się w oczy rzuca. -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones