PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32350}

Pająk

Spider
6,9 14 625
ocen
6,9 10 1 14625
6,4 16
ocen krytyków
Pająk
powrót do forum filmu Pająk

beznadziejny film

ocenił(a) film na 5

.......powiedzą niektórzy którzy wynudzili się albo nawet zasnęli albowiem tempo akcji jest zaiste flegmatyczne. Nie mam osobiście nic przeciwko powolnej akcji jeżeli twórca wynagradza nam to świetnymi zapadającymi w pamięc scenami czy dialogami..........

podsumowując:
+ 1 za aktorstwo, muzykę , klimat i scenografię
To jest kolejny film tego reżysera który mnie nie powala i nie trafia. Jak narazie najwyżej oceniam jego film Nierozłączni z Ironsem gdzie także jest dość powolna akcja ale jest kilka na prawdę dobrych scen. Tutaj w mojej opinii takich na prawdę dobrych scen nie ma, brak zapadających w pamięć dialogów a całość jest podana w tak powolnym i sennym tempie że niejedna osoba mogła zniechęcić się do dalszego oglądania po pierwszych 30 minutach. To co jest główną wartością tego filmu to gra aktorska Fiennesa i Mirandy Richardson. Bez tego ten film w zasadzie stracił by cały swój urok .

użytkownik usunięty
armarange

Narzekanie na brak dialogów...

ocenił(a) film na 5

Brak zapadających w pamięć dialogów.... a więc nie narzekanie na ich brak W OGÓLE. Jak jeszcze czegoś nie zrozumiałeś to chętnie wyjaśnię.

użytkownik usunięty
armarange

Nie. Wszystko jasne.
Za to jak będziesz znowu miał jakieś absurdalne zastrzeżenia do filmów, to możesz mi je przekazać.
Chętnie się pośmieję.

armarange

100 % racjii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones