PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 784
oceny
6,7 10 1 52784
5,2 12
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

Przez cały czas odkąd pojawił się na ekranie Connolly dążył do wykorzystania Bulgera jako źródła, ale on nic z tego nie miał.
Przez cały film widzimy jak on się daje wykorzystywać Bulgerowi, i nie jest to tak że Bulger jest sprytniejszy, bo przecież sam Connollly preparuje jego informacje.

ocenił(a) film na 7
peruniec

kase dostawał: nowy gajer, złoty zegarek, była scena jak idzie z walizką z hajsem. Poza tym awanse za rozpracowanie włochów.

ocenił(a) film na 6
peruniec

O tym właśnie jest ten film (choć po komentarzach można stwierdzić, że ludzie oczekiwali raczej "luzackiej historyjki o beztroskim życiu gangsta" a'la Scorsese). To jest film o tym, jak przeciętny agent FBI, porywa się z motyką na słońce. Bierze się za coś, do czego nie ma zdolności ani jaj. Zawiera pakt z bandytą, z którego to paktu potem nie potrafi a z czasem może i nie chce się wyplątać.

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Nie chodzi o luzacką historyjkę bo ten film jest oparty na faktach ale o to że ten agent był totalnie beznadziejny.
A przynajmniej tyle pamiętam po 5 latach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones