PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 784
oceny
6,7 10 1 52784
5,2 12
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

Cieszę się że zagrał w nim Deep , w zasadzie każdy z aktorów zagrał super. Jedno ale . Wygląd , charakteryzacja , maska na twarzy Deepa - pytam po co to ? Nie dość że wygląda dziwnie a to nie jest film s.fiction , inni aktorzy mają swoje zmęczone bądź też radosne miny a John... załamka. Film z każdym razem jak oglądam staje się w moich oczach coraz lepszy.
Piszecie w komentarzach o Brasco i tu mamy przykład dobrego aktorstwa poparty starym ale jarym filmem w jakim Deep zagrał mafiose. Polecam każdemu kto jest fanem Deepa , mafii , filmów na faktach. Na zakończenie dodam że bardzo (nie najbardziej) ale mi mnie bardzo podoba się końcowa scena i to co mamy między napisami końcowymi , zdjęcia oryginalne z miejsc zbrodni , prawdziwych z krwi i kości mafiosów ...

ocenił(a) film na 6
ozorkow

Słuszna wypowiedź. ten film zrozumieją tylko ludzie, którzy wiedzą coś o temacie. Reszta filmwebowiczów oczekuje kolejnej wersji "Chłopców z ferajny" o beztroskim życiu "gangsterów", dlatego nie rozumieją tego filmu i oceniają nisko.

Jedynie ta blada twarz Deppa trochę psuje klimat, ale film jest ciekawy ze względu na ukazanie zależności w przestępczym światku, tej chorej lojalności która każe przymykać oko na zabójstwo, bo wychowali się na tej samej ulicy; wreszcie postać słabego psychicznie agenta który niby miał dobre intencje, ale do końca nie wiadomo, czy jednak może celowo został kretem?

jak się ogląda uważnie, to widzi się w tym filmie sporo. Szkoda, że producenci skrócili film, bo reżyser mówi, że film miał trwać 3 godziny. Ciekaw jestem, jak wiele fabuły przepadło w tych wyciętych scenach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones