PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687874}

Palący problem

Almost Married
4,6 858
ocen
4,6 10 1 858
Palący problem
powrót do forum filmu Palący problem

albo nie uważnie oglądałem albo nie czaje zakończenia tego filmu

Adanos90

Laska zdradziła go z jego przyjacielem. Przynajmniej tak mi się wydaje. ;)

ocenił(a) film na 5
Pattief3

Nie tylko Tobie. Też w ten sposób odczytuję zakończenie.

ocenił(a) film na 4
Amarisa

Ja również tak uważam,tym bardziej, że kolega nie chciał by on szedł do swojej narzeczonej...Plus powtórzyła dokładnie to co on jemu powiedział...Ale i tak uważam, że film bardzo kiepski.

ocenił(a) film na 5
Anastazja_47

Owszem, słaby. Spodziewałam się nieco lepszej komedii.

Anastazja_47

Też mi to jako pierwsze przyszło do głowy. Jego reakcja na te słowa no i to jak wpatrywał się w okno gdy ona to powiedziała.

ocenił(a) film na 7
Anastazja_47

Po przepychance przy aucie ten "przyjaciel" zadzwonił gdzieś a laska z kimś gadała długo przez tel kiedy główny bohater przyszedł do domu jej rodziców, więc prawdopodobnie uprzedzał ją właśnie o zamiarach tamtego. Tak sobie myślałam, że dobra jest bo szybko podczas konfrontacji odbiła piłeczkę

ocenił(a) film na 6
Amarisa

nie wiem co tu rozczytywać? powiedział oby dwóm to samo jeśli spytają się o zdradę :D tylko że z kolegą nie spał... chyba

ocenił(a) film na 4
Adanos90

jak nie czajisz to jak ogladales ,poszedl skopac dupsko kumplowi bo wyruchal jego dupe

Adanos90

Nie do wiary,że jest dyskusja na temat tego filmu.A co gorsza ja też w niej uczestniczę :(

keirametz

aż tak słaby film wg. ciebie? a moje zdanie takie że film całkiem spoko wymyślony, niby nudny i niby o niczym że tak powiem ale to typowa komedia brytyjska, ich humor to taki właśnie bardziej ponury który niby ma zażenować a później rozśmieszyć. Zakończenie bardzo dobre i film wg. mnie uratowało.


Ciekaw jestem tylko jak doszło do zdrady, szkoda, że tego nie pokazali.

ocenił(a) film na 7
azkero

ja się parę razy zaśmiałem, eee oglądało się gorsze komedie, a film poza byciem komedią pouczający hehe he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones