PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671617}
6,3 12 569
ocen
6,3 10 1 12569
5,9 12
ocen krytyków
Palo Alto
powrót do forum filmu Palo Alto

Miało być emocjonalnie wyszło sztucznie, miało być szokująco wyszło banalnie. Jakoś nie poruszyły mnie te oklepane problemy nastolatków. Dla mnie obraz monotonny i bez charakteru, raczej nie polecam.

ocenił(a) film na 7
Dizy555

Nie odniosłem wrażenia, ażeby ten film miał być szokujący. Emocjonalny raczej też nie. Ja odebrałem film jako prosty obraz tego, co dzieje się wśród młodych ludzi. Ich "oklepanych" problemów, poszukiwania własnego ja, stawiania czoła własnym myślom.
W moim odczuciu tu nie miało być "fajerwerków", żadnych wielkich tragedii. Tylko melancholijny, prosty obraz prozy zwyczajnych nastolatków.

Charlie_Black

Nie wiem czy zwyczajne nastolatki palą i jarają zioło codziennie (kilka razy) po czym wsiadają do samochodu i jadą pod prąd czy też romansują z nauczycielami. Zgadzam się z tym że film jest monotonny i nie widzę w nim niczego niezwykle ambitnego. Lubię monotonne filmy (podobało mi się "Moje własne Idaho"), ale żeby stworzyć coś tak dobrego trzeba dobrych aktorów, dobrej fabuły, dobrego scenariusza i dobrego zakończenia. Tutaj każdej z tych rzeczy zabrakło (nie chodzi mi o to że każda jest całkowicie do niczego, każda jest niedociągnięta).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones