PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124537}

Pamięć złotej rybki

Goldfish Memory
6,0 1 464
oceny
6,0 10 1 1464
Pamięć złotej rybki
powrót do forum filmu Pamięć złotej rybki

Rażące było w pierwszej chwili to, że film nakręcono kamerą cyfrową, w dodatku chyba nienajlepszej jakosci. Kolory były "amatorskie", nasycenie nędzne, liczne prześwietlenia fragmentów kadru. I to by było chyba na tyle, w kwestii czepiania się.
Film zabawny i lekki, choć chyba tylko dla myślących. Ale tych na forum nie brakuje :-)
Wciągająca "akcja", nieprzewidywalne, a raczej mylące trop zwroty akcji, bardzo sympatyczne postacie, naturalne i takie "swojskie".
Choć film był wyjątkowo tani w realizacji, wydaje się być godnym polecenia. Udane dzieło.

ocenił(a) film na 8
kmodzele

jeejjj jakie fachowe podejście... nigdy nie zwracałam na to uwagi;). Też mi się podobał- -tym bardziej że to coś innego od amerykańskich produkcji.

ocenił(a) film na 9
kmodzele

jakosc fatalna to fakt...ale to chyba zwiekszylo w efekcie wiarygodnosc filmu. co do tej "nieprzewidywalnosci" fabuly to bym nie byla taka pewna...nie jest to film przy ktorym trzeba myslec, zreszta nie o to chyba w nim chodzilo. glownie to sie siedzi i smieje z glupoty ludzkiej i takich tam ;) zdecydowanie najbardziej spodobala mi sie w filmie bezsposredniosc przekazu i sposob "myslenia" a raczej podejmowania krokow przez bohaterow. swietna kreacja aktorsa. postacie barwne, zmienne i wyraziste-a do tego niezwykle zabawne .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones