PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8510}
4,7 1 455
ocen
4,7 10 1 1455
Pan Samochodzik i praskie tajemnice
powrót do forum filmu Pan Samochodzik i praskie tajemnice

Jeżeli jesteś młodziutką osobą - dziewczynką czy chłopcem, masz ochotę przeżyć niejedną ciekawą przygodę wraz z pewnym tropicielem historycznych zagadek - panem Tomaszem, doświadczyć klimatu dawnej Polski gdy to twoja mama czy tato byli takimi młokosami jak Ty na dzień dzisiejszy- możesz śmiało popróbować z serią książek dla dzieci i młodzieży pt."Pan Samochodzik..." Niestety ekranizacji czyli filmów na kanwie tej literatury dobrze nie pamiętam także nie jestem kompetentny aby zabierać głos w tej kwestii(były raczej słabawe) ale wersje literackie są naprawdę dobre. Polecam.

Martinus_filmweb

Także wersja zekranizowana ze Stanisławem Mikulskim w roli tropiciela ciekawych historycznych zagadek jest ciekawa i godna obejrzenia (sprawdzałem).

Martinus_filmweb

Wychowałem się na Samochodziku, wracam obecnie do tej lektury, wyszukując różne smaczki z tych książek. Bardzo żałuję, że nie nakręcono z panem Stanisławem wszystkich tomów. Obecnie byłyby to perełki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones