PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865074}
3,3 541
ocen
3,3 10 1 541
Panama
powrót do forum filmu Panama

Na początku myślałem, że to taka zabawa reżysera, który prowadził tak banalnie fabułę. Ale z każdą minutą patrzyliśmy na siebie z żoną z niedowierzaniem. "Może to pastisz, może zaraz się coś popraw". g....i to jedno wielkie. masakra jakościowa. szkoda czasu.

KitaPL

Co za bezwartościowa opinia. Takich jak Ty się nie słucha i dobrze na tym wychodzi.

AmonGoeth

Opinie są subiektywne jak sie domyślasz. Dla Ciebie jest bezwartościowa a dla innych odwrotnie. Da mnie ten film to byla strata czasu. Dlaciebie moze będzie to dobrze spędzona chwila, ktora cos wniesie. Po to są takie portale jak ten aby rating pokazywał uśrednioną ocenę. Ja napisałem moją. co jak widać idzie zgodnie ze światową oceną tego filmu. i tyle w temacie. obrażać Cię nie mam zamiru. masz prawo pisac co chcesz.

KitaPL

Niestety, prawda. I nawet reżyser też niby ogarnięty, Cole Hauser w Yellowstone spoko gra, więc ekipa była nawet porządna, a razem takie coś wypuszczają, że to aż żal patrzeć.

ocenił(a) film na 4
KitaPL

Przecież to występ epizodyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones