PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8515}

Pani Doubtfire

Mrs. Doubtfire
7,0 141 132
oceny
7,0 10 1 141132
6,9 19
ocen krytyków
Pani Doubtfire
powrót do forum filmu Pani Doubtfire

Gdy Pani Doubtfire idzie sobie ulicą i w pewnym momencie jakiś złodziejaszek chce jej wyrwać torebkę :] ależ się zdziwił :]

użytkownik usunięty
ochmistrz

Albo płonąca bluzka, ewentualnie scena wyjścia z łazienki, gdy wchodzi kobieta, a wychodzi mężczyzna.

użytkownik usunięty

Taniec na miotle i z odkurzaczem wymiatają. Zajebisty film - tylko tak mogę okreslić ten film.

Mi się mimo wszystko najbardziej podobała scena jak w restauracji o 19 usiadł przez przypadek przebrany za panią Doubtfire przed swoim przyszłym szefem :)

ocenił(a) film na 10
szywyr

Uwielbiam scenę kiedy rzuca owocem w Stuarta:D

ocenił(a) film na 9
lonia171

ja z kolei uwielbiam sceny jak odwiedza go pani kurator i musi odgrywać dwie role i w efekcie traci twarz.. dosłownie :D

no i oczywiście początkowe sceny gdzie testują różne wariacje babć :D mistrzostwo improwizacji

ocenił(a) film na 9

Dla mnie chyba też ten płonący biust był najlepszy, chociaż takich świetnych scen jest tu sporo. :)

użytkownik usunięty
ochmistrz

Fajna jest też jak ona przechodzi ulicą: "O widzę, że przyjechał pan podrywacz i to jakim wózkiem..."
- sięga po znaczek Mercedesa i kontynuuje damskim głosem:
"Oh! Tak mi przykro!"

ocenił(a) film na 9

ja uwielbiam wszystkie sceny z tego filmu, na przemian śmieję się i płaczę za każdym razem gdy oglądam, poza wymienionymi tutaj momentami fajnie jak pani Doubtfire ogląda się za młodymi dziewczynami albo jak popija przy barze na basenie i chce postawić dziewczynie drinka ha ha albo dobre jak "ją" podrywa kierowca autobusu :-) i jak traci twarz w mieszkaniu i nakłada "maseczkę" która fajnie kapie do herbaty :-) lepszej komedii nie oglądałam :)

ocenił(a) film na 5
ochmistrz

Pamiętam ten film jeszcze z dzieciństwa ^^

ocenił(a) film na 10
jarych33

sympatyczne to jest :) najlepsza scena, gdy chciał panią D. poderwać dziadek z busa, a on(a) takąąą owłosioną nogę wystawił(a).

ocenił(a) film na 5
niepokorna_ja.

Taa, pamiętam to :)

ocenił(a) film na 8
jarych33

Motyw z maseczką wymiata %)

ocenił(a) film na 8
Ruin

Oprócz już wymienionych bardzo lubię tą scenę, w której Williams dzwoni do żony udając kandydatki na nianię. I tą pierwszą, jak dubbinguje jakąś bajkę i zmienia tekst, bo palenie jest niemoralne.
W ogóle cały film jest moją jedną wielką ulubioną sceną :)

ocenił(a) film na 8
ochmistrz

Zdecydowanie najlepsza scena to na basenie jak się przy barze upija nom i w tej restauracji jak pomylił stoliki po pijaku;D

ochmistrz

Jak mówi Mirandzie, że powinna życ w celibacie do końca życia, a jak nie to niech się Bóg nad nią zmiłuje:D

ocenił(a) film na 7
ochmistrz

popieram, scena ze złodziejaszkiem wymiata:D

ocenił(a) film na 8
ochmistrz

Mnie rozwaliła scena z maseczką z bitej śmietany ;D

ochmistrz

Kiedy dzieciaki nakrywają go/ją w toalecie:
"Nie podchodź, bo dostaniesz po nabiale!
- To ona na nabiał?!
- Ma wszystko."

Chemiczny

Powiem szczerze, że nie wiem czy to ja się zmieniła, czy film nie zniósł próby czasu, ale... Oglądając o jakieś hm 7 lat temu uważałam, że jest to najśmieszniejsza komedia (których na ogół nie lubię) jaką znam. Do rozpuku rozśmieszały mnie przygody Pani D. w kuchni, zapalony biust itd., później sceny w restauracji i dialog ze Stew. Ogólnie wystawiłabym chyba wówczas 10, pełnia satysfakcji i ukontentowania... Do czasu - jednakże - do czasu... Obejrzany wczoraj film uznałam za nudny, bardzo przewidywalny, dość sztuczny i niestety mało i na siłę śmieszny. Po pierwsze realia w kórych dzieje się akcja - przecież to USA lat 90-tych, nie Ameryka pionierów i przemysłowców, dlaczego więc dzieci wychowywane są w sposób dość auotrytarny (w tym przypadku atorytetem jast matka), ciągle przebywaja razem mimo, że dzieli je dość znacza różnica wieku i potrzebna jest im niania, skoro dwoje z nich to nastolatki? Poza tym wydaje się, że są jej jakby własnością powstałą z przypadkowym i nikłym udziałem (niepotrzebnego na dalszym etapie) ojca. Ewentualnie są 'państwowe' bo jak widać rząd federalny sprawuje nad nimi najszerszą władzę (ta podstarzała - chyba już na emeryturze? - kuratorka!)mogą odciać je od spontanicznyc wizyt u rodziciela - który co ciekawe, w biznecie jest twardym i 'męskim' facetem, a w kontaktach z całkiem dorosłymi 'dzieciakami' (dla porównania przypomnę film Trzynastka gdzie 'dzieciaczki' w podobnym wieku żyły już 'pełnią życia') zwykłą cipcią (która przyprowadza im do 'męczenia' kózki, jakby miały 5 lat - no może najmłodszą by to zainteresowało). Dodatkowo zaślepiona i dość głupia mamusia rządzi w imie ślepo pojmowanych zasada wszystkim, łudząc sie byciem interesującą partią dla podstarzałego lowelasa Brosmana. I te nieudolne, politycznie poprawne wstawki - ekologia etc. I to 'image' Pani D., która niby to jest 60-latką, a wygląda i mówi w stylu jakby miała 20 lat więcej...Niestety, ale na siłę i schematycznie, mimo, że niegdys mi się podobało i tylko dlatego daję 6.

libella

To obejrzyj sobie zmierzch jak ci się nie podoba..

devilll2305

A co ma Piernik do wiatraka? jak to powiedział Lem? że dopuki nie wszedł do internetu to nie wiedział, że na świecie jest tylu idiotów... Miał chłop rację.

libella

To prawda, przed przeczytaniem twoich wypocin nie wiedział, że jest ich aż tylu.

ocenił(a) film na 9
devilll2305

Dobre!

Sebaking

buzi, buzi :*

ocenił(a) film na 9
libella

umcia umcia

ocenił(a) film na 8
ochmistrz

Najlepsze w restauracji i pijany chcę usiąść a potem z hukiem zlatuje na podłogę haha ;D albo jak zostaje sam na sam z tym 'nowym' narzeczonym byłej żony i gada bara - bara i tak dalej, mina tamtego = bezcenna xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones