5,9 164
oceny
5,9 10 1 164
77
chce zobaczyć
{"type":"film","id":260546,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pani+z+Ukrainy-2002-260546/tv","text":"W TV"}]}
Pani z Ukrainy
 • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

  oferta
  Sprawdź szczegóły
 • DAFilms - https://dafilms.pl

  wypożycz
  od 5,99 zł
 • DAFilms - https://dafilms.pl

  abonament
  za 24,99 zł


Portret Lesyi Gladki, mieszkanki Ukrainy, która przyjechała do Polski do pracy. W ojczyźnie musiała zostawić swych bliskich: ukochaną córkę i matkę, za którymi strasznie tęskni. Kamera towarzyszy kobiecie podczas zwykłego dnia pracy: przy sprzątaniu, odkurzaniu, prasowaniu i lepieniu pierogów. Lesya snuje opowieść o swym dawnym życiu:Portret Lesyi Gladki, mieszkanki Ukrainy, która przyjechała do Polski do pracy. W ojczyźnie musiała zostawić swych bliskich: ukochaną córkę i matkę, za którymi strasznie tęskni. Kamera towarzyszy kobiecie podczas zwykłego dnia pracy: przy sprzątaniu, odkurzaniu, prasowaniu i lepieniu pierogów. Lesya snuje opowieść o swym dawnym życiu: młodych latach, mężu, który ją fascynował, ale którego postanowiła opuścić, o córce, z której jest bardzo dumna. Pomiędzy zwykłymi czynnościami a tęsknotą za rodziną bohaterka filmu znajduje jeszcze miejsce na marzenia o aucie, domku z ogródkiem, a przede wszystkim o szczęśliwym życiu.

Pani z Ukrainy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.