PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1}

Paragraf 187

One Eight Seven
7,3 8 924
oceny
7,3 10 1 8924
Paragraf 187
powrót do forum filmu Paragraf 187

Jeżeli numery widoczne w adresie strony są przyznawane filmom chronologicznie według daty ich dodania, to oto mamy pozycję f1.

Film od którego wszystko się zaczęło...

Khaosth

Nawet jest potwierdzenie http://www.filmweb.pl/topic/297560/Jaki+film+by%C5%82+pierwszy.html :)

ocenił(a) film na 8
Khaosth

Fajnie wiedziec film 8/10

Khaosth

Zgadza się, Paragraf 187 ma w kodzie źródłowym filmId:"1"
nr 2 to Adwokat Diabła
nr 3 to Air Force One

Khaosth

Właśnie chcąc sprawdzić nr 1 tu trafiłem :)

kopecjusz

Ja też

ocenił(a) film na 7
Khaosth

Ben Hur z 1959r nie ma numeru, więc chyba był pierwszy.

Klakierus

Chyba faktycznie "Ben Hur" był wcześniejszy, chociaż jego numer id to 1041 (najłatwiej go zobaczyć w pasku adresu przy tematach założonych na forum filmu).

Idąc tropem z góry (redakcja czy właściciele w wywiadach wspominali, że początki strony to próba skatalogowania filmów o Bondzie) sprawdziłem jakie są id filmów o agencie 007. Począwszy od "Dr No" aż do "Świat to za mało" strony również nie mają numerów jednak najniższy id ma "Świat to za mało" 798.

Innymi słowy - id to może być jednak ślepa uliczka. Pierwsze filmy w bazie najpewniej go z początku nie dostały, a braki te nadrobiono w przypadkowej kolejności po przypisaniu id 797 świeższym filmom.
Trzy ostatnie świeżaki to : 797 - "Diamentowa afera"; 796 - "Sen nocy letniej" i 795 - "Wampiry"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones